Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 ЪПГРЕЙДИ

Go down 
АвторСъобщение
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

ЪПГРЕЙДИ Empty
ПисанеЗаглавие: ЪПГРЕЙДИ   ЪПГРЕЙДИ Icon_minitimeСря Мар 18 2009, 19:15

Такааа направо не знам от къде да започна за това предполагам че започвам от началото Laughing Laughing Laughing Има много нови ъпгрейди във форума ако не сте ги забелязали аз ще ви ги кажа а и да сте ги забелязали аз ще ви ги обясня Smile Smile Smile

Eто и първият ъпгрейд :
Прозорецът в началото , става дума за този които те поздравява и ти дава възможност да си влезнеш в профила или да се регистрираш във форума той не седи на едно място а се движи на долу или на горе в зависимост от това дали вие се движите на горе или на долу

#2 Мулти-цитат (Multi-quote) :

Всеки клик върху мулти-цитат (Multi-Quote) бутона е маркиране, а 2-ри клик върху
бутона ще има обратният ефект (няма да е маркиран цитата). Мулти-цитат (Multi-Quote) бутона върху които
кликните ще промени цвета си.Мулти-цитата не се губи при смяна на страниците на същата тема. Така че
можете да Мулти-цитирате постове в 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та и 5-та страница за
пример.

#3 Точкова система :

Как се изчисляват точките?
- Точки, генерирани от броя на мненията
- Точки, получени от създадени теми
- Точки, генерирани от брой на приятели, които потребителят е добавил в списъка си с приятели
- Точки на Р-Е-С-П-Е-К-Т
- Точки, генерирани от датата на регистрация
- Точки, генерирани от броя на съобщенията в профила на потребителя

#4 Р-Е-С-П-Е-К-Т :

Във всякo от мненията,има малки бутони за оценяване на поста, намират се в горния десен ъгъл на поста един + и под него - . Всеки положителен или отрицателен вот може да спечелите или
да загубите точки от своя Р-Е-С-П-Е-К-Т.

#5 Подобрен профил :

Съществуват различни раздели, като:
- Потребителски съобщения: Можете да оставите съобщение на профила на даден член.
- Да се види списък с приятели на потребителя.
- Статистика за написаните мнения, теми и т.н. от потребителя.




Надявам се да са ви харесали подобренията Very Happy Very Happy Very Happy Ако имате някакви въпроси с удоволствие ще ви отговоря, също така новият бутон Мулти-цитат (Multi-quote) НЕ е като останалите-ще отнеме малко време но ще го направя като останалите така че търпение. Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
 
ЪПГРЕЙДИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Новини :: Новини-
Идете на: