Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Scene kids - новата мода или още един начин на живот???

Go down 
4 posters

Кефят ли си Scene Kids-четата
Да
Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Vote_lcap40%Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Не
Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Vote_lcap20%Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Горе-Долу
Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Vote_lcap40%Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Общо гласове : 5
 

АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Empty
ПисанеЗаглавие: Scene kids - новата мода или още един начин на живот???   Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Icon_minitimeНед Окт 26 2008, 17:14

Scene Kids - Хлапетата със сценична визия ...?

Преди сравнително малко време открих,че имало и такива С
ийн кидс ... наречете ме зле информирана,но да - разбрах съвсем скоро за тях...
И ако си говорим честно вече има - емо кидс,пънк кидс,сийн кидс,рок кидс,метъл кидс ...
нз си кви кидс... мн кидсове
бе Shocked ...
Мисълта на темичка ми е ...
Смятате ли,че Сийн кидс са новата мода,заместваща тъжните и емоционални Емо кидс?
Тъй като на чалгарчетата които се водят от модата
може би така наречените фешъни им писна да се правят на тъжни и прекалено емоционални,и са решили да стават сйин - сравнително мн по-весели от емотата?И до сега всички бяха със юзърнеймове тип emo_girl,Dead_em0_boY ... ся ще са ScEne нещо си Laughing
Та както е известно въпросните Сийн кидс са позьорчета,обличат се като Емо кидс,но пък уж слушали сравнително
по-тежка музика ... така се твърди поне в няколко сайта които прерових в търсене на и
фнормация за въпросните нови кидсове.Страшно надути,известни сред хората с които движат ... живота им се върти около косата им ... и са некви пълни инфантили,гледащи мн анимета стил Powerpuff girls.Момичетата са с ненормално топирана коса черна или мн руса с най-различни цветове кичури,за момчетата не открих мн инфо,само дето разбрах,че някои от тях се обличат като момичета Very Happy.
Много хора твърдят,че Сийн стила все още не е завладял много България,е ако питате мен отдавна си го има ... може,би не в точно оригинален стил но побългарен ... изглеждащ като Емо кид ,но слушащ Ивана,Азис и др подобни.
Това е информацията която моята особа има ... ако някои има да допълни нещо
да казва,оти ми станаха интересни тия Сийнчета.

Edit: Мнение на потребител от друг форум
Мнозинството се водят за нормални!Всяко отклонение се приема за ексцентричност,екстравагантност и дори лудост!

Да вземем например Дон Кихот!

Той може да мине и за иймо^^

Но го приемат за луд точно защото се различава...

Така че нормални са чалгарите,тва е!

За сийновете чалгите са ненормални.

За иймотата фйешъните са ненормални.

За чалгарите метълите са ненормални.

За метълите пънкарите са ненормални.

За мен всички сте ненормални!
Върнете се в началото Go down
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Scene kids - новата мода или още един начин на живот???   Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Icon_minitimeПон Окт 27 2008, 14:49

Портедната измислица да бъдем интересни точно както стана и с емото.Т'ва го правят хора които се мислят за незабелявани от другите и тъй подобни.Попринцип няма лошо да си различен и необикновен ,но те вече малко прекалихаа с т'ва да са необикновени като гледам к'ви ''емота'' има вече по улиците да не говорим ,че всеки 2 стана такъв за да е модерен та и т'ва е поредната измислица.А най тъпото е точно т'ва ,че се делят на 100 вида както каза на емо кидс,пънк кидс,сийн кидс,рок кидс,метъл кидс макар ,че всяко едно води към другото.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Scene kids - новата мода или още един начин на живот???   Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Icon_minitimeПон Окт 27 2008, 16:11

Определено НЕ Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Scene kids - новата мода или още един начин на живот???   Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Icon_minitimeПон Окт 27 2008, 17:31

На мен ми идват много ... РОЗОВИ Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
Valio-emostyle
Никъв го/я няма
Никъв го/я няма
Valio-emostyle


Male
Брой мнения : 1
Age : 26
Местожителство : sofia
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 1
Registration date : 10.11.2014

Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Scene kids - новата мода или още един начин на живот???   Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 22:51

Аз съм йимо,да влизам доста често в депресия постоядно ме ебават постоядно ме тормозя дразнят дори металиските също ме дразнят,режа се но не винаги
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Scene kids - новата мода или още един начин на живот???   Scene kids - новата мода или още един начин на живот??? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Scene kids - новата мода или още един начин на живот???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Размишления, дискусии, спорове-
Идете на: