Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Метълите/Метълките ...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 17:09

Такам,до сега четох в teenproblem една тема "възбуждат ли ви метълките",която буквално се е превърнала във война м/у чалгари и метъли относно обеклото им и музиката и т.н ... и как метълите приличали на ходещи мъртъвци и тем подобни.Та моя въпрос е:
Защо слагаме хората под общ знаменател???Не всички метъли са ходещи мъртъвци,не всички се облечат в черно ... Защо музиката трябва да определя какъв човек си и как да се обличаш???
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 17:15

Аз примерно също понякога слушам метъл,напоследък дори мн често... слушам пънк,емо,рок.... и се обличам
нормално.Ако не ме попита някой каква музика слушам едва ли би се
досетил иначе за верния отговор...
Повечето може би дори биха казали тая е пълна чалгарка или пък тъпа фешънка(да,не че не слушам или не съм слушала,но доста съм се откъснала от този стил... и сега слушам щото майка я радват подобни парчета
Very Happy )и т.н .. е ама не съм!И ми е мн тъпо когато казват примерно,че метълите се обличали грозно,че ходели с мазни коси,грозни кубинки и т.н ... ами и аз слушам такава музика и не се обличам определено грозно!!!
Върнете се в началото Go down
JessicaAlba
Никъв го/я няма
Никъв го/я няма
JessicaAlba


Брой мнения : 91
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 26.09.2008

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 17:31

е истинския метъл е това, той е отдаден на тази музика, за това се нарича метъл, а не казва аз слушам метъл, казва аз съм метъл и се държи така затуй, ще да е cyclops
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 17:46

Да,ама все пак всеки може да слуша квото си иска и да се облича както си иска .. поне аз съм на това мнение ... и примерно,че си голям фен на Металика или която и др група да е не означава,че вечно трябва да се мъкнеш с техни тениски...
Мое мнение,нз и другите да кажат,нали за това се пускат темите Smile
Върнете се в началото Go down
JessicaAlba
Никъв го/я няма
Никъв го/я няма
JessicaAlba


Брой мнения : 91
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 26.09.2008

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 17:48

мене не че мн ма ебе кой как се облича и к'фо слуша, ъмъ cyclops
Върнете се в началото Go down
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 18:05

К'ва е тая тъпотия металите били като мъртавци! метълът е музика като всяка др като чуете метъл се сещаме за музика както като се кажи поп дори и чалга т'ва е музика и какво значение има как си облечен!Има разлика м/у това да се кефиш на метъл или да си се облякъл като без ъкъл и да си като изрод!
Жак слуша метъл да прилича на призрак НЕ.. аз слушам метъл НЕ приличам на призрак.. Зуза и тя!(:
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 18:17

РаЛиЧкА написа:
К'ва е тая тъпотия металите били като мъртавци! метълът е музика като всяка др като чуете метъл се сещаме за музика както като се кажи поп дори и чалга т'ва е музика и какво значение има как си облечен!Има разлика м/у това да се кефиш на метъл или да си се облякъл като без ъкъл и да си като изрод!
Жак слуша метъл да прилича на призрак НЕ.. аз слушам метъл НЕ приличам на призрак.. Зуза и тя!(:
Ей тва е човек на място сега ... върви им обяснявай на останалите откачалници,мразя слагането род общ знаменател .. било то и за чалгарите!!!
Върнете се в началото Go down
Parki
Ориентиращ/а се
Ориентиращ/а се
Parki


Male
Брой мнения : 294
Местожителство : Пред Компа
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 21:21

pUnk`pr!ncEss написа:
Ако не ме попита някой каква музика слушам едва ли би се
досетил иначе за верния отговор...
Точно! А това за мъртъвците за сефте го чувам. Laughing И също ми е супер тъпо ,че повечето "фйешънчета" които слушат Хаус ,като ме попитам к'ва музика слушам и като им кажа "Рок и Метъл" веднага почват да се цупят ,мусят и на лицата има физиономии подобни на " Повърня ". Ето това не мога да го разбера. Вярно е ,че и на мен някой да ми каже ,че слуша чалга пак ми става тъпо ,ама чак да избягвам контакт с него...
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeНед Сеп 28 2008, 22:01

Parki написа:
pUnk`pr!ncEss написа:
Ако не ме попита някой каква музика слушам едва ли би се
досетил иначе за верния отговор...
Точно! А това за мъртъвците за сефте го чувам. Laughing И също ми е супер тъпо ,че повечето "фйешънчета" които слушат Хаус ,като ме попитам к'ва музика слушам и като им кажа "Рок и Метъл" веднага почват да се цупят ,мусят и на лицата има физиономии подобни на " Повърня ". Ето това не мога да го разбера. Вярно е ,че и на мен някой да ми каже ,че слуша чалга пак ми става тъпо ,ама чак да избягвам контакт с него...
Така е мн е гадно ... винаги когато кажа на някой "ами главно слушам пънк" правят физиономии,най-вероятно предполагат,че съм по хауса,ама не съм.А и как може да казваш нещо,че е тъпо,ако даже не си го чул ... защото повечето правят коментари без да са чували подобна музика ... рядко можеш да сравняваш наистина страхотния текст на някоя метъл или рок балада с някоя чалгарска .... Казвам понякога,защото е имало период в живота ми когато съм слушала само такава музика и е имало песни с хубави текстове .. наистина рядко срещани,но ги е имало.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeПон Сеп 29 2008, 16:46

Абе да ви кажа МЕТЪЛА ДА ЖИВЕЕ ЧАЛГАТА ДА МРЕ ! Само метъл КУЧКИ !Само ХЕВИ МЕТЪЛ НЯКОЙ ЧАЛГАР АКО МИ КАЖЕ ЧЕ СЪМ ПРИЗРАК В ОЧИТЕ НА УЛИЦАТА ПОСЛЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО СЪБИРАТ С ЛОПАТА ! ! ! КАК ИСКАМ ЕДИН МАСАЛ В ДАСКАЛОТО ДА МИ СЕ ОТВОРИ ! НЕ Е ИСТИНА !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeПон Сеп 29 2008, 17:30

JACK2100 написа:
Абе да ви кажа МЕТЪЛА ДА ЖИВЕЕ ЧАЛГАТА ДА МРЕ ! Само метъл КУЧКИ !Само ХЕВИ МЕТЪЛ НЯКОЙ ЧАЛГАР АКО МИ КАЖЕ ЧЕ СЪМ ПРИЗРАК В ОЧИТЕ НА УЛИЦАТА ПОСЛЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО СЪБИРАТ С ЛОПАТА ! ! ! КАК ИСКАМ ЕДИН МАСАЛ В ДАСКАЛОТО ДА МИ СЕ ОТВОРИ ! НЕ Е ИСТИНА !
Май вс се досещаме кой е .. lol!
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitimeВто Сеп 30 2008, 11:09

pUnk`pr!ncEss написа:
JACK2100 написа:
Абе да ви кажа МЕТЪЛА ДА ЖИВЕЕ ЧАЛГАТА ДА МРЕ ! Само метъл КУЧКИ !Само ХЕВИ МЕТЪЛ НЯКОЙ ЧАЛГАР АКО МИ КАЖЕ ЧЕ СЪМ ПРИЗРАК В ОЧИТЕ НА УЛИЦАТА ПОСЛЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО СЪБИРАТ С ЛОПАТА ! ! ! КАК ИСКАМ ЕДИН МАСАЛ В ДАСКАЛОТО ДА МИ СЕ ОТВОРИ ! НЕ Е ИСТИНА !
Май вс се досещаме кой е .. lol!
Има такива дето не го познават и по - добре !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Sponsored content





Метълите/Метълките ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метълите/Метълките ...   Метълите/Метълките ... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Метълите/Метълките ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Размишления, дискусии, спорове-
Идете на: