Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Допълнение...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
D0D0
Войник спартанец
Войник спартанец
D0D0


Male
Брой мнения : 2822
Age : 32
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 1841
Registration date : 08.07.2008

Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitimeСря Сеп 24 2008, 18:41

Репортерчето VIP_TeDo2 написа:
Винаги, когато си поисма мога да влизам в този форум - изгонването, банването и т.н не са проблем за мен, за човек които работи в интернет медия - това е най-лесното.

Държа обаче, всички теми, които съм пуснал аз във форума да бъдат изтрити, сериозно ВИ говоря, искам да изтирете темие, на които автор съм аз!

Не искам да уведомявам lifeme.net, че има незаконна информация Smile
И кво ся на интересен ли се правиш? Не било проблем за теб, ем бахти ти се изкара някъв Бог тука бе! И кво ще спечелиш като изтриеш всички теми и мнения, които ти някога си пуснал? Ще прецакаш форума и кефа на всички останали. Тва, че на тебе не ти понася да стоиш тука не е наша работа - махай се като искаш. Но закво трябва да преебаваш всичко останало? Тва твойто ми звучи като заплаха: "ако не го направиш, ще кажа на мама.." И кво като кажеш, в случая на lifeme.net? Да не мислиш, че ще тръгнат да четат форум на чужд за тях език? Та в повече от половината безплатни форуми има такава информация, очакваш ли НАИСТИНА да предприемат нещо? Или просто се заяждаш?!

Съжалявам за грубия тон, ама ми писна тия дни простотии да чета във форума.
Върнете се в началото Go down
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitimeСря Сеп 24 2008, 18:53

Според мен Жак не е паднал ,а ти защото всички тези работи които пипиш го правиш с една цел да ни дразниш!надявам се да се досетиш за какво говоря!и също се надявам най накрая да разбереш ,че тук нямаш приятели и не си особено желан!
п.с.-не го казвам сопнато или с лоши чувства просто казвам истината!!!
Върнете се в началото Go down
Kuikning
Капитан
Капитан
Kuikning


Female
Брой мнения : 120
Age : 32
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 15.09.2007

Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitimeЧет Сеп 25 2008, 06:14

Преиграваш Very Happy
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitimeЧет Сеп 25 2008, 09:58

Има ли смисъл изобщо да коментирам ... Голям смях

... големи заплахи голямо чудо... "Пък ще кажа на мама,че ме удари уаааа Crying or Very sad уаааа ... " - точно така звучиш и ДОДО го каза!
Незнам какво целиш с тая темичка,да се изкараш най-измъчвания и отхвърляния човек на света,а? ... Жалък си!
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitimeЧет Сеп 25 2008, 13:55

Тва че честиш кенефите на Хасково бг нет не те прави медия второто което е пиши квото си искаш с когото си искаш като не те кефи форума ВЪН ! и 1000 регистрации да си направиш пак ще има БАН за теб променил си се на характер - ОК , променил си обкръжението от приятели - ОК , не те кефи форума - не влизай ! АКО ИМАШ ДА МИ КАЖЕШ НЕЩО ЩЕ МЕ НАМЕРИШ И ЩЕ МИ ГО КАЖЕШ В ОЧИТЕ А НЕ КАТО МИШКА ДА СИ ПРАВИШ 10 РЕГ-А И ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИ ! ! !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitimeЧет Сеп 25 2008, 16:30

Гост написа:
НЯКОЙ КАЗА, ЧЕ ВСИЧКО ТОВА ГО ПИША ЗА ДА ДРАЗНЯ ?! - незнам, незнам настина с какво мога да ви дразня - с това, че казвам в темите как съм си прекарал времето ли ? Или с това, с кого излизам ?


Не ме интересува как си прекарваш времето или с кого излизаш!Няма лошо променил си се-ОК!
НО ДА ДРАЗНИШ МЕ С ПРИСЪСТВИЕТО СИ ТУК И НАПИСА ,ЧЕ BSB СА ПЕДАЛИ С ЕДНА ЦЕЛ!
Не си заслужава да спорим ако не искаш да влизаш вече не влизай ,а ако толкова даржиш на мненията и темите си ок истрии ги!
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitimeЧет Сеп 25 2008, 18:12

НЕ ТИ ЗАВИЖДАМ А ТИ СЕ ПРИСМИВАМ ХУБАВОТО Е ЧЕ ПОНЕ ТИ СИ ВЯРВАШ АЗ ТИ КАЗАХ РЕШЕНИЕТО Е ПРОСТО - ФОРУМЪТ НЕ ТИ ХАРЕСВА - НЕ ВЛИЗАЙ ! ! !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Sponsored content





Допълнение... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнение...   Допълнение... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Допълнение...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Архив :: Контейнер-
Идете на: