Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Как прекарахте първия учебен ден?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Как прекарахте първия учебен ден? Empty
ПисанеЗаглавие: Как прекарахте първия учебен ден?   Как прекарахте първия учебен ден? Icon_minitimeПон Сеп 15 2008, 13:46

Как прекарахте първия учебен ден?

Предполагам всички сте прекарали добре,като изключим факта,че все пак училището почва ...
Какво да ви кажа за моя първи учебен ден тук в Испания ... беше ужасно
Първо може да се каже,че се изгубих,сградата е доста голяма,всъщност са 3 и се свързват с нещо като мостове ... милион коридори и стаи ... асансьор,стълбища ... докато намеря стаята в която трябваше да съм доста се лутах.
Най-после като я открих имаше няклко деца с които не си казахме много щото и аз пък не разбирам още испански,питаха ме дали съм нова и толкова ... после дойдоха и момичетата,общо взето всички ме зяпаха като полезно изкопаемо,едвам записах учителите и програмата и такива неща ... общо взето повече от ужасно,ся съм седнала и рева като малко хлапе и си мисля колко по-лесно щеше да е да съм си в БГ с останалите ... това е от мене,надявам се всички да сте си прекарали много по-добре,всъщност сигурна съм в това Smile
Върнете се в началото Go down
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Как прекарахте първия учебен ден? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как прекарахте първия учебен ден?   Как прекарахте първия учебен ден? Icon_minitimeПон Сеп 15 2008, 14:01

Зъзооо я се стегни разстойваш ме така!(:
А доколкото за моя първи учебен ден беше както винаги единственото което не ми хареса ,че Зуза я няма!
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Как прекарахте първия учебен ден? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как прекарахте първия учебен ден?   Как прекарахте първия учебен ден? Icon_minitimeПон Сеп 15 2008, 20:55

pUnk`pr!ncEss написа:
Предполагам всички сте прекарали добре,като изключим факта,че все пак училището почва ...
... и теб те няма Neutral Neutral Neutral
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Как прекарахте първия учебен ден? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как прекарахте първия учебен ден?   Как прекарахте първия учебен ден? Icon_minitimeВто Сеп 16 2008, 00:30

JACK2100 написа:
pUnk`pr!ncEss написа:
Предполагам всички сте прекарали добре,като изключим факта,че все пак училището почва ...
... и теб те няма Neutral Neutral Neutral
РаЛиЧкА написа:
Зузооо я се стегни разстойваш ме така!(:
А доколкото за моя първи учебен ден беше както винаги единственото което не ми хареса ,че Зуза я няма!
Мн си ви обичааамМм Прегръдка Ревльо 2
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как прекарахте първия учебен ден? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как прекарахте първия учебен ден?   Как прекарахте първия учебен ден? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как прекарахте първия учебен ден?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Знание, талант :: Училището - толкова любимо и толкова мразено-
Идете на: