Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Репортерчето VIP_TeDo
Войник спартанец
Войник спартанец
Репортерчето VIP_TeDo


Male
Брой мнения : 2174
Age : 32
Местожителство : В редкацията на HASKOVO-BG.NET и HASKOVO24.BG!
Казано на кратко : ... човек, без който светът неможе ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : -1
Точки : -1
Registration date : 23.02.2008

СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Empty
ПисанеЗаглавие: СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!   СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Icon_minitimeПон Юни 09 2008, 23:51

СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ, ИЛИ АЗ АКО НЕ ОПИТАМ, ЦЯЛ
ЖИВОТ ЩЕ МЕ СЪРБИ ?! СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Icon_lol

От поредицата "любимите ми секс въпроси"... Laughing
Тема, породена от израза, че от първия път не се става Shocked Laughing Very Happy
Нека да развихрим писането ...
Върнете се в началото Go down
http://www.teodortodorov.blog.bg
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!   СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Icon_minitimeСря Юни 11 2008, 17:22

То ли си гей или не си не може да решиш просто ей така да станеш гей и така изведнаж хоп ''аз съм гей''!Или си или не!А ако да аз попринцип нямам нищо против тях!Няма значение какви хора харесваш важното е да харесваш някого и някой теб да хареса!(:
Върнете се в началото Go down
Репортерчето VIP_TeDo
Войник спартанец
Войник спартанец
Репортерчето VIP_TeDo


Male
Брой мнения : 2174
Age : 32
Местожителство : В редкацията на HASKOVO-BG.NET и HASKOVO24.BG!
Казано на кратко : ... човек, без който светът неможе ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : -1
Точки : -1
Registration date : 23.02.2008

СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!   СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Icon_minitimeСря Юни 18 2008, 00:18

... може постът да излезе по-дълъг, който иска да го чете да го направи, който - не ...

Започвам от там, че всеки сам решава с кой да си ляга и с кой не и какво да прави и какво не - тук най-важна е свободата! Cool
После разсъждавам, че човек живее веднъж и трябва да пробва от всичко в този живот - независимо какво и с кой, къде, защо и как... ?! Важно е удоволствието и нищо друго - не само, че живеем веднъж, но и трябва да живеем така, че все едно е за последно.
Много хора ще реагират странно на този увод... пука ли ми ? - да не живея за тях, живея за себе си Wink ! Дали обаче се ства гей от 1-вия пък - незнам, предполагам не! - то от много неща, който стават пръв път - нищо не става; много примери мога да дам: има една максима, например, че ако нещо се случи веднъж, то не е сигурно, че ще случи 2 път, случи ли се обаче 2-ри път, със сигурност ще има и 3-ти, друг пример е, че примерно от една двойка на изпит не се остава. Една птичка пролет неправи или от първата чаша човек не се напива. Именно поради тези причини разсъждавам, че от първия път гей не се става. affraid Незнам как ще ВИ прозвучи, но според мен е така - гей не се става Smile
Тук е мястото да отбележа, че има разлика между гей, пед***с и каквото и да е там, друго искам да вмета, че уж сега било модерно да си "би" - кой ти говори за мода, важен е кефа. Да не се повтарям, че човек живе 1 път. What a Face
Има моменти, примерно когато погледна едно момче и то просто ми хареса - има визия, прическа, килограми, дрехи, стил - това правили ме гей ?! Понякога се заглеждам по някой момчета .. ми харесват ми, понякога искам да подражавам на някой, защото са готини. Верно е, че аз съм хубав и мога да имам хубави момичета, е имал съм ги и ще ги имам, но ... всичко си е и до човека alien
Питали са ме приятели, дали ако мога за 24 часа да бъда от другия пол ще према ?! - замислял съм се - защо не ?! Хахахахах - не ме интересува ?! - вярвай ми, но важното е, че на мен ще ми е кефа, човек трявба да опознава колкото се може повече неща докато може, защото ще дойде време, когато ще съжелява, че не е успял.
Но дали от първия път се става гей и лошо ли е това ?! - не, как може да кажеш, че е - цитирам: "Тъпо да си гей и да го б*** в *** на някъв ****" без да си пробвал ?! - 90 % от хората само приказват без да знаят или каквото и да е.... Smile
Пък и нацията си ни е тъпа, че да приема различните, точно за това се създават и много проблеми около секусалността и какво ли не... защото просто си живеем в 18 век ?! Smile Но да се върнем на темата, ако ме попитате в прав текст дали си бих легнал с мъж ?! - хах Like a Star @ heaven - незнам какво ще ВИ отговоря: може би да, но ако ме кефи и като човек, има излъчване и знам ли ако търся разнообразие. Винаги има хора за всичко... даже в момента има много такива, които ме кефят?! И какво това прави ли ме гей ?! Shocked Laughing - каквото ще да ме прави и каквото и да не ще да ме прави, вече не ми пука още повече, поне на това ме научиха някой хора, още повече да не ми пука... говоря си вече всичко в очите и това е. Има го и другия момент... ще съм изпитал много повече или по-точно ще см опитал много повече от живота отколкото другите, примерно!
Гей или не - пак Ви казвам - поне едно запомнете - важно е удоволствието, не хорското мнение; важно е да почувстваш тръпката, не огризенията; важно е да знаеш, че си опитал, дори и да не ти е харесало; важно е да знаеш, за да говориш; важно е да си човек, преди да станеш "великан" и... важно е да умреш, след като си изпитал всичко от живота, за да има смисъл съществуването ти, не да си викаш искам, но немога, защото какво ли ще си каже еди си кой No - ЖИВЕЙТЕ И ДА НЕ ВИ ПУКА! Т'ВА Е ЖИВОТА - ИЗБЕРЕТЕ ЛЕСНОТО, ЗА ДА ВИ Е КЕФ, ВАЖНО Е "ТИ" ДА СИ ДОБРЕ ... affraid

P.S.:
Много се надявам да сте прочели поста ми!

P.S.2: Надявам се и темата да ВИ е интерсна, като всички тук и да се получи някакъв диалог ...
Върнете се в началото Go down
http://www.teodortodorov.blog.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!   СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Icon_minitimeПон Сеп 15 2008, 20:48

Да си гей или лезбийка не е по твоя преценка доказано е че хората които намират за привлекателни същия пол от които са и те имат объркване на хормоните или нещо такова беше ! Ти си се раждаш с това или пък при някакъв психически стрес в главата се разбива една резба и всичкото отива по дяволите , така че не можеш да кажеш от днес нататък аз съм гей или лезбийка ! Това не е въпрос на желание !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!   СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Icon_minitimeСъб Сеп 20 2008, 21:33

И аз съм на мнение,че просто се раждаш с това нещо,нещо се е объркало в организма ти и така се е получило.Не можеш днес са кажеш "ми аз пък искам да съм гей" и да станеш ... не става.А наистина има и случаи в които си получил стрес по един или друг начин,да речем изнасилване ... също може да се получи объркване в главата ти ... абе въпроса може да се коментира доста попринцип Very Happy .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!   СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СТАВА ЛИ СЕ ГЕЙ ОТ ВЕДНЪЖ ?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Архив :: Контейнер-
Идете на: