Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Репортерчето VIP_TeDo
Войник спартанец
Войник спартанец
Репортерчето VIP_TeDo


Male
Брой мнения : 2174
Age : 32
Местожителство : В редкацията на HASKOVO-BG.NET и HASKOVO24.BG!
Казано на кратко : ... човек, без който светът неможе ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : -1
Точки : -1
Registration date : 23.02.2008

КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ?   КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Icon_minitimeПет Май 02 2008, 02:36

КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ - КАТО МУ ПОКАЖЕМ
НАГЛЕДНО, КАТО ГО ЗАВЕДЕМ В ЗООЛОГИЧЕСКАТА ГРАДИНА, ИЛИ КАТО
ОСТАВИМ МРЪСНАТА РАБОТА НА КВАРТАЛНАТА ФЕЯ ?!


... тема с продължение! Една много наболяла тема, защото именно поради липсата на диолог в 70 % от семействата се стига до аборти и т.н. В тази тема ще си говорим как е най-добре един родител да каже на детето си за секса - как да му обясни и да му разесни, че "не щъркелите носят бебетата".
Ще се радвам и ако кажете Вие как разбрахте какво е "секс" и кой и обясни ли ви?! И много Важно: как ще подходите, когато станете родители (ако вече не сте - хихихи) към детето и разбира се, кога е най-подходящта възраст, за да му кажете това ?!
Споделете и лични преживявания!
Върнете се в началото Go down
http://www.teodortodorov.blog.bg
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ?   КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Icon_minitimeПет Май 02 2008, 20:51

оОоОоо.... в никакъв случай нагледно!И такааа....... значи аз научих от майка ми и баща ми те ми обясиха след поредица въпроси Laughing !Един ден ако имам даца също аз ще им обесня ,защото смятам ,че ще е мн по точно и правилно от колкото простотиите на улицата, а кога е подходящата възраст хХхХх..........незнам зависи много от това кога детето ще прояви интерес!
Върнете се в началото Go down
Репортерчето VIP_TeDo
Войник спартанец
Войник спартанец
Репортерчето VIP_TeDo


Male
Брой мнения : 2174
Age : 32
Местожителство : В редкацията на HASKOVO-BG.NET и HASKOVO24.BG!
Казано на кратко : ... човек, без който светът неможе ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : -1
Точки : -1
Registration date : 23.02.2008

КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ?   КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Icon_minitimeНед Май 04 2008, 01:40

Така няма да пиша много, щото се оплакаха, че никой не чете Laughing
Аз, лъжата, че щъркела носи децата я разбрах на 5 годинки. Спомням си, че гледахме един филм и там двама правиха секс и аз попитах и мама ми обясни. Пък с течение на времето никога не съм се срамувал да говоря с наще за секс - това не ме е смущавало, пък дали имам презервативи татко мисля ме пита като бях 6-7 клас. И сега в къщи си се шегуваме с такива работи. И смятам, че един ден (колкото и скоро да е), когато имам хлапета ще си говоря с тях също така откровенно, за да няма проблеми един ден.
Върнете се в началото Go down
http://www.teodortodorov.blog.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ?   КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Icon_minitimeСъб Май 31 2008, 23:42

но коммент ! silent silent silent
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Sponsored content





КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ?   КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КАК ДА ОБЯСНИМ НА ДЕТЕТО ПОЛОВИЯ АКТ ... ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс-
Идете на: