Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Само за мъже : горещи идеи за лека нощ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Само за мъже : горещи идеи за лека нощ   Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Icon_minitimeПон Мар 24 2008, 23:01

Само за мъже : горещи идеи за лека нощ

Само за мъже : горещи идеи за лека нощ 0000006075-article


Повечето мъже не смятат за необходимо да внасят разнообразие във връзката си. Смятат, че влизането в роли е само за жени, а единственото, което мъжа трябва да прави, е да се включи накрая, в съществената част.
Не, не и не.
Иска се съвсем малко, за да си помисли тя, че си слязъл от небето ангел (с дяволски рогца, разбира се, защото никой не иска да си ляга с хрисими същества, можеш да ни вярваш).
Приготвили сме ти няколко идеи за разнообразяване на лягането вечер. На лягането, забележи, никой не говори за заспиване.
Вълчо изяж ме
Напиши й приказка. Измисли сам героите и сюжета като може да е свързан с хора, които познавате. След това разбира се я прочети на гаджето си преди да заспи. Това наистина ще внесе малко свеж въздух във връзката ви.
Колкото по-смешно, толкова по-добре.
Жените обичат мъже с въображение.
Съблазни я с дънки
Каквото и да си говорим, всички сме фетишисти – жените
заради дънките и ризите, мъжете – заради чорапите и високите обувки.
Съвсем небрежно остани само по дънки, гол от кръста на горе и бос. Ще видиш как тя изобщо ще забрави да си облече нощничката, след като се съблече.
Изкъпи я
Да, съвсем сериозно. Сложи й шампоан на косата, насапунисай я с гъбата, мнооогооо внимателно и нежно.
Жените обичат някой да се грижи за тях.
За финал можем да предложим нещо класическо, а именно секс пред огледалото. Трябва обаче да избереш подходящия момент - или точно преди да почне да си сваля грима или след като вече си е почистила лицето.
Ако е в средата на
вечерния си ритуал
за красота, направо ще те отреже.
Най-големият плюс на огледалото е, че можете да виждате лицата си и техните изражения и по този начин да изпитате още по-голямо удоволствие.
Това е добър вариант за хора, които имат проблеми със съня, защото със сигурност ще ви хареса и ще искате пак, и пак,...и пак, и така цяла нощ.
По същата логика има още поне 1001 възможности за забавления преди лягане и все пак трябва да имате пред вид, че това е само началото на вашият хубав сън
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за мъже : горещи идеи за лека нощ   Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Icon_minitimeСъб Мар 29 2008, 15:51

но комент !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за мъже : горещи идеи за лека нощ   Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Icon_minitimeСъб Апр 26 2008, 12:13

lol!
JACK2100 написа:
но комент !
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само за мъже : горещи идеи за лека нощ   Само за мъже : горещи идеи за лека нощ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Само за мъже : горещи идеи за лека нощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: