Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Препоръчвам филм

Go down 
+5
FrEaKy_GiRL
naB40
pUnk`pr!ncEss
Ick1
JACK2100
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 12 2007, 21:51

*..Sweet__BloNde..* написа:
В замунда е със супер качество Wink
Ревльо Ревльо Ревльо Дааа вече и в торента на Еском ги има ама няма субс. Ревльо Ревльо Ревльо
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 13 2007, 20:07

JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
В замунда е със супер качество Wink
Ревльо Ревльо Ревльо Дааа вече и в торента на Еском ги има ама няма субс. Ревльо Ревльо Ревльо
Ревльо ахааа,кой знае кога ще има Ревльо
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 14 2007, 15:01

*..Sweet__BloNde..* написа:
JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
В замунда е със супер качество Wink
Ревльо Ревльо Ревльо Дааа вече и в торента на Еском ги има ама няма субс. Ревльо Ревльо Ревльо
Ревльо ахааа,кой знае кога ще има Ревльо
Четох че се надявали до месец и половина два да има. Mad Mad Sad
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 17 2007, 19:45

Bring It On: In It to Win It / Мажоретки: Заедно за победа (2007)

Препоръчвам филм - Page 3 1368460h

Режисьор : Стив Раш

В ролите : Ашли Бенсън, Майкъл Къпън, Кейси Сербо, Кърстин Копел, Роби Алън

IMDB : http://www.imdb.com/title/tt0972785/

Държава : Сащ

Година : 2007

Времетраене : 86 минути

Резюме : Още по-голям купон, гореща музика и неудържима надпревара ви очакват в тази чисто нова комедия! През последните няколко години нахаканите „Ракети” от Източния бряг са превзели шампионата за мажоретки, но сега буйните „Акули” от Западния бряг са решили, че знаят стъпките, които ще ги изведат начело и ще им осигурят короната на мажоретките. Но когато мечтите им за голямата награда са в опасност, лидерките на двата отбора разбират, че ще трябва да обединят усилията си, ако искат да танцуват до победата!


П.С: Субтитри вече имаааа Купон
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 17 2007, 19:48

High School Musical 2 / Училищен мюзикъл 2

Препоръчвам филм - Page 3 Highschoolmusicaltwo

Режисьор : Кени Ортега

В ролите : Зак Ефрън, Ванеса Ан Хъджинс, Ашли Тисдейл, Лукас Грейбил, Моник Колмън, Барт Джонсън

IMDB : http://imdb.com/title/tt0810900/

IMDB Rating : 5.3/10 от 5,702 гласа

Официален сайт : http://tv.disney.go.com/disneychannel/originalmovies/highschoolmusical2/

Държава : САЩ

Година : 2007

Времетраене : 106 минути

Резюме : В началото на лятната ваканция група ученици имат две цели пред себе си - да прекарат едно чудесно лято и да си намерят временна работа. Те са наети в кънтриклуб "Горещ извор". Собственици на клуба са родителите на Шарпей Евънс, тяхна съученичка и тя използва положението си да открадне най-популярното момче в гимназията и баскетболна звезда Трой Болтън от Габриела. Трой трябва да избира между възможността да спечели стипендия за колеж и да влезе в света на богатите и, от друга страна, истинската любов и приятелство.
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 05 2008, 22:57

и двата дет ги даа зуза сам ги глеал
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: The Man From Earth / Мъжът от земята   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 13 2008, 22:35

The Man From Earth / Мъжът от земята
Препоръчвам филм - Page 3 70339

## Режисьор : Ричард Шенкман

## В ролите : John Billingsley, Ellen Crawford, William Katt, Annika Peterson, Richard Riehle, David Lee Smith.

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Времетраене : 87 минути.

## Резюме : Импровизирано парти за сбогуванена, посветено на професор Джон Олдмън се превръща в мистериозен разпит, след като оттеглящият се учен разкрива на колегите си, че е безсмъртен, който обикаля земята от 14 000 години. Възторжено приетият писател-фантаст Джером Биксби замисля тази история в началото на 60-те. И тя ще се окаже неговата последна голяма работа, която завършва на смъртното си легло през април 1998.
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
FrEaKy_GiRL
Никъв го/я няма
Никъв го/я няма
FrEaKy_GiRL


Female
Брой мнения : 26
Age : 31
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 21.11.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 24 2008, 15:59

A Walk To Remeber/Незабравимата

Препоръчвам филм - Page 3 94311_692



##Режисьор : Адам Шанкман

## В ролите : Шейн Уест, Манди Мур, Питър Койот, Дарил Хана, Лорейн Гермън, Клейн Крауфърд, Мат Луц, Дейвид Андрюс, Мариса Милър, Паула Джоунс .

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2002

## Времетраене : 107 минути

## Резюме :
Тя нахлу в живота му.Тя му показа верния път и любовта.Тя промени живота му завинаги!Романтична история за това как любовта е по-силна от смъртта.В малкото пристанищно градче Бюфорт, Северна Каролина, Ландън Картър си спомня последната година в местната гимназия и Джейми Съливан, момичето, което промени живота му.Сериозна и консервативна, Джейми(Мур) е много далеч от разбиранията на околните за готин тийнейджър, но това въобще не я интересува.Ландън(Уест) живее безсмисления си живот на звезда в гимназията, нямайки нито планове за бъдещето, нито вяра в себе си.Когато една на пръв поглед безобидна шега има ужасни последици и едно момче е в болница, Ландън е наказан да преподава на изостанали ученици през уикендите и да участва в театралната постановка в училище.Имайки много ангажименти, с които не може да се справи, той е принуден да потърси помощта на Джейми.Скоро абсолютно против собствените си очаквания и тези на хората, които нарича свои приятели, Ландон ненадейно се влюбва в момичето, което ще му предаде страстта към живота, която никога не си е представял...
Върнете се в началото Go down
FrEaKy_GiRL
Никъв го/я няма
Никъв го/я няма
FrEaKy_GiRL


Female
Брой мнения : 26
Age : 31
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 21.11.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 13 2008, 23:19

Hairspray/Лак за коса

Препоръчвам филм - Page 3 118158_433


## Режисьор : Адам Шанкман

## В ролите : Джон Траволта, Мишел Пфайфър, Кристофър Уолкън, Бритъни Сноу, Зак Ефрън, Никол Блонски, Джеймс Марсдън, Аманда Бинс, Куийн Латифа, Алисън Джани

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Времетраене : 116 минути

## Резюме : Трейси Търнблед (Ники Блонски), тийнейджърка с наднормено тегло, е вманиачена по "Шоуто на Корни Колинс". Всеки ден след училище тя и най-добрата й приятелка (Аманда Бинс) бързат за вкъщи за да гледат шоуто и се захласват по готиния Линк Ларкин (Зак Ефрън), за ужас на майката на Трейси Една, чиято роля е изпълнявана от Джон Траволта. След като една от звездите на шоуто го напуска, Корни Колинс (Джейсън Марсден) задържа аудиторията си в очакване на следващата звезда в предаването. С подкрепата на приятеля си Сийуийд (Илайджа Кели) Трейси успява да влезе в шоуто, ядосвайки дяволитата принцеса на танците Амбър Вон Тюсл (Британи Сноу) и майка и Велма (Мишел Пфайфър). В последствие Трейси решава, че не е честно негрите да могат да танцуват в "Шоуто на Корни Колинс" само веднъж месечно и с помощта на Сийуийд, Линк, Пени, Мотормаут Мейбел (Куин Латифа), баща й (Кристофър Уолкън) и Една тя ще се опита да ги интегрира.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 14 2008, 17:15

Лак за коса съм го гледал и наистина е много готин филм , но Незабравимата не съм и не смятам да го гледам tongue


Последната промяна е направена от на Съб Фев 16 2008, 20:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 16 2008, 12:30

Цитат :
но Незабравимата не съм и не смятам да го гледам tongue
Жак мн е тъжен само за реване е Sad
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 20 2008, 23:52

Незабравимата е много хубав филм,много тъжен но според мен и доста поучителен Exclamation Много щастлив
Върнете се в началото Go down
Репортерчето VIP_TeDo
Войник спартанец
Войник спартанец
Репортерчето VIP_TeDo


Male
Брой мнения : 2174
Age : 32
Местожителство : В редкацията на HASKOVO-BG.NET и HASKOVO24.BG!
Казано на кратко : ... човек, без който светът неможе ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : -1
Точки : -1
Registration date : 23.02.2008

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 19:17

За "незабравимата" - хубав е филма. Ама малко тъжен. Иначе, аз Ви препоръчвам да си пуснете... Klass или Класът.
Става дума за края на 2007-ма, във Финландия е станало убиство на 8 деца във финландска гимназия (наистина) - вижте новината: http://www.dnes.bg/article.php?id=43458 и е направен филм.
И така ... хубав е Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.teodortodorov.blog.bg
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 25 2008, 20:20

аз ви препоръчвам да гледате 300 мн як филм супер е!

Препоръчвам филм - Page 3 Sized_poster412


300 - Официален сайт , Филмът в енциклопедия IMDB

Държава: САЩ

Година: 2006

Времетраене: 117 минути

Режисьор: Зак Снайдър

Сценарист: Кърт Йонстад, Зак Снайдър

В ролите: Лена Хеди, Джерард Бътлър, Доминик Уест



Световен разпространител: Warner Bros Entertainment

Световна премиера: 9 December 2006 (USA)

Рецензии:

Филмът е базиран на комикса, на Франк Милър - "300" и засяга времето около 480г.пр.н.е когато се води прочутата битка в която Краля на Спарта се изправя с армията си срещу атакуващите Перси. За тази битка се твърди, че е вдъхновила всички части на Гърция да се съюзят срещу Персите и за излизането на бял свят, на първата демокрация в света...


СПАЗВАЙ ПРАВИЛАТА !
Върнете се в началото Go down
Репортерчето VIP_TeDo
Войник спартанец
Войник спартанец
Репортерчето VIP_TeDo


Male
Брой мнения : 2174
Age : 32
Местожителство : В редкацията на HASKOVO-BG.NET и HASKOVO24.BG!
Казано на кратко : ... човек, без който светът неможе ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : -1
Точки : -1
Registration date : 23.02.2008

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 26 2008, 21:44

Препоръчвам ви Awake мн як психо-трилър. cyclops


Препоръчвам филм - Page 3 Awakeliuyj

## Жанр : Драма / Трилър

## Режисьор : Джоби Харолд

## Сценарист : Джоби Харолд

## В ролите : Хeйден Кристенсен, Джесика Алба, Терънс Хауърд, Лина Олин, Кристофър МакДоналд

## IMDB : Линк към IMDB / User Rating: 6.5/10 (2,550 votes)

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Премиера : 30 Ноември 2007

## Времетраене : 80 минути

## Резюме : "Пробуждане" е психологически трилър и разказва историята на Клей в ролята (Хейдън Кристенсен), който е подложен на сърдечна операция, по време на която той преживява явление наричано "анестетично съзнание". В това състояние героят е в съзнание и същевременно е парализиран по време на операцията. След различни препятствия, съпругата му Сам в ролята (Джесика Алба) е принудена да вземе сериозни решения и да направи не леки промени, докато се бори със собствената си драма.

--------------------------------------------------------------------
Dirty Love як филм, прилича на Американски пай и "Страшен филм''
Smile

Препоръчвам филм - Page 3 Dirty_love_posta

## Режисьор : Джон Ашър

## В ролите : Джени МакКарти, Кармен Електра, Еди Томас, Виктор Уебстър, Кам Хескин, Джесика Колинс, Рене Албърт, Ноа Харпстер, Джудит Дрейк, Дейвид О'Донъл .

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2005

## Времетраене : 97 минути

## Резюме : Малко от ''Американски пай'', малко от ''Страшен филм''-много шантава и мръсна любовна история...

Забавна, романтична, секси история за съвременната и красива пепеляшка живееща в Ню Йорк.Ребека(Джени МакКарти) е секси и забавна блондинка, която има сериозен проблем с любовта.Когато нейното гадже й изневерява, тя се впуска в търсене на истинската любов и иска съвети и помощ от най-добрия й приятел от детството и от своята шантава приятелка(Кармен Електра), за да я напътят как да открие половинката си.Минала през безброй мъже и чустваща се все по-зле и нещастна, Ребека осъзнава, че любовта, която с години е търсила е стояла точно до нея...


Последната промяна е направена от JACK2100 на Съб Мар 29 2008, 15:38; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : СПАЗВАЙ ПРАВИЛАТА !)
Върнете се в началото Go down
http://www.teodortodorov.blog.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 28 2008, 16:12

VIP_TeDo написа:
Dirty Love як филм, прилича на Американски пай и "Страшен филм'' Smile
Гледал съм го много е як !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 23 2008, 13:32

[img:0bf1]http://img.zamunda.net/bitbucket/Supernatural_Season_1_custom-[cdcovers_cc]-front.jpg[/img:0bf1]

Режисьор : Ким Манърс

В ролите : Дженсън Екълс, Джаред Падалеки

IMDB : Линк към IMDB

Държава : СAЩ

Година : 2005

Времетраене : 45 минути

Резюме : Сериалът проследява историята на двама братя- Сам (Джаред Падалеки) и Дийн (Дженсън Екълс) Уинчестър, които пътуват из Америка в черен Шевролет Импала '67 разследвайки и борейки се с паранормални същества и други необясними явления. Повечето от тях са базирани на американски градски легенди и фолклор. По своя път двамата братя се изправят срещу свръхестествени същества като вампири, върколаци, духове и демони.


Коментар за сериала:
Препоръчвам филм - Page 3 Sprnt1

"Свръхестествено" е уестърн-стил. В резюме, фамилията Уинчестър (доста подходящо и едновременно с това показателно име), се явява не-точно-представителна извадка на аморфната полуорганизация на Ловците, душещи следите на де що има материализация на Злото по милия ни, роден и общо взето сив свят. Не може да се отрече и ключовата семейна трагедия, която - макар и да звучи изтъркано - превръща Supernatural в последователен, свързан, и дори любопитен сериал. Който пък, трябва да призная, от сезон на сезон придобива все повече смисъл, и се превръща все повече от обикновена дъвка в смислена и страшно интригуваща поредица.

Двамата братя с инфарктната лекота,въртят на пръста си многобройните органи на реда и вадят промишлени количества фалшиви кредитни, лични, професионални и т.н. карти.

Препоръчвам филм - Page 3 Sprnt2
Трите главни роли са поделени между подрастващите звезди-от-малкия-екран Джаред Падалеки и Дженсън Екълс, и черният Шевролет Импала, модел 1967. Първият е известен от течащия и у нас "Момичетата на Гилмор", вторият - най-вече от Супермен-сериала "Smallville", докато богатата филмография на третия включва огромна серия продукции от последните четиридесетина години. Акълс все пак има известен опит във фантастичните сериали, като към "Смолвил" добавя в творческата си биография и пост-апокалиптичния "Тъмен ангел", където обаче се задоволява или с второстепенни, или с едносезонни роли, а и двете продукции са популярни основно сред гимназисти и колежани. Падалеки, въпреки главната си роля в едно МакГайвърско филмче, пак попада под погледите със споменатата вече, типичната, но не фантастична сапунка, където общо-взето играе ролята на гимназиален Ромео. По-късно изглежда се задоволява само с половинката гимназиален, ако се имат предвид двата не до там успешни филма на ужасите "Восъчна къща" (популярен с умирането на Парис Хилтън и Чад Майкъл Мъри) и "Лъжливото овчарче" (Crywolf), та чак в "Свръхестествено" му се отдава да изиграе роля на зрял човек в продукция, която не пропада с гръм и трясък,а напротив. Любопитно е, че в момента се снима като Томас Кинкейд в биографичен филм за художника, а негови партньори са Марша Гей Хардън и прославения ветеран Питър О'Тул – филм, предизвикващ интерес, при все че доста често лентите за художници разполагат с една особена аура от скука - половин вековна традиция, която се точи поне от "Монпарнас 19".

Тъй или иначе, в Supernatural, двамата се справят повече от добре - може би липсва само един Джон де Ланси в ролята на Жълтоокия, щеше да му отива като на свинче - звънче. Но остават яко жица, доста лаф, повечко патрони - и какво повече му трябва на човек, всъщност?

Препоръчвам филм - Page 3 3571833fu2Препоръчвам филм - Page 3 Ahbl1speakfreeao7 Препоръчвам филм - Page 3 Nyaubabyavanim006et8Препоръчвам филм - Page 3 Thgeekyeb0uc8Препоръчвам филм - Page 3 Deancoolvx5

Препоръчвам филм - Page 3 C0d4f24cma2
Върнете се в началото Go down
Parki
Ориентиращ/а се
Ориентиращ/а се
Parki


Male
Брой мнения : 294
Местожителство : Пред Компа
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 24 2008, 19:15

1408 / Стая 1408
Препоръчвам филм - Page 3 1408ggr
## Режисьор : Микаел Хафстрьом

## В ролите : Самуел Джаксън, Джон Кюсак, Мери МакКормак, Жасмин Антъни, Александра Силбер, Тони Шалхоуб

## IMDB : Линк към IMDB

## IMDB Rating : 7.5/10 от 17,842 гласа

## Официален сайт : Линк

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Времетраене : 113 минути

## Резюме : Новият филм на ужасите "Стая 1408" с участието на Джон Кюсак и Самуел Джаксън е базиран на едноименната кратка история на Стивън Кинг. Режисьор на филма е шведът Микаел Хафстрьом, работил по продукцията "Извън релси" с Клайв Оуен и Венсан Касел. Сюжетът на лентата разказва за обитаваната от духове стая номер 1408 на хотел "Долфин" в Ню Йорк. Известният писател на ужаси Майк Енслин (Кюсак) решава да прекара една нощ в стаята въпреки предупрежденията на собственика на хотела (Джаксън). Там писателят преживява ужас, надхвърлящ многократно този в произведенията му.


Спазвай правилата за препоръчване на филм !
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 12 2008, 17:05

90210

Препоръчвам филм - Page 3 New-90210-cast

## Режисьор : Jeff Judah, Gabe Sachs, Rob Thomas

## Участват : Ryan Eggold, Rob Estes, Jennie Garth, Shenae Grimes, Annalynne Mccord, Lori Loughlin, Jessica Stroup, Dustin Milligan

## IMDB : IMDB.com информация

## Български фен сайт : ТУК

## Жанр : Драма

## Година : 2008

## Времетраене : 45 минути

## Език : Английски

## Резюме : От създателите на хитовият телевизионен сериал "Life As We Know" и продуценти на "Freaks And Geeks" тази есен ще стартира спинофа на легендарният сериал на FOX "Beverly Hills, 90210". Сериалът "90210" ще се върти около трите поколения на фамилията Милс, която се премества в Калифорния, след като бащата Харисън Милс приема поста на директор на гимназия в Бевърли Хилс.
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 12 2008, 17:18

Prison Break Пич 3 Пич 3 Пич 3 Пич 3 Пич 3
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JessicaAlba
Никъв го/я няма
Никъв го/я няма
JessicaAlba


Брой мнения : 91
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 26.09.2008

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 26 2008, 17:55

Цитат :
Препоръчвам ви Awake мн як психо-трилър. cyclops


Препоръчвам филм - Page 3 Awakeliuyj

## Жанр : Драма / Трилър

## Режисьор : Джоби Харолд

## Сценарист : Джоби Харолд

## В ролите : Хeйден Кристенсен, Джесика Алба, Терънс Хауърд, Лина Олин, Кристофър МакДоналд

## IMDB : Линк към IMDB / User Rating: 6.5/10 (2,550 votes)

## Държава : САЩ

## Година : 2007

## Премиера : 30 Ноември 2007

## Времетраене : 80 минути

## Резюме : "Пробуждане"
е психологически трилър и разказва историята на Клей в ролята (Хейдън
Кристенсен), който е подложен на сърдечна операция, по време на която
той преживява явление наричано "анестетично съзнание". В това състояние
героят е в съзнание и същевременно е парализиран по време на
операцията. След различни препятствия, съпругата му Сам в ролята
(Джесика Алба) е принудена да вземе сериозни решения и да направи не
леки промени, докато се бори със собствената си драма.



AGREE един от най-добрите филми на Алба, да не кажа най-добрия

Аз препоръчвам........
дай първо няколко с г-жа Пит, или наричана още Джоли

WANTED
BEYOND BORDERS
TAKING LIVES
ORIGINAL SIN
MR. AND MRS. SMITH
който и филм да гледате с Джоли няма да е скучен

та сега следва Джесика Алба
AWAKE
SIN CITY
THE LOVE GURU - абсолютен смях
HONEY

давай Cameron Diaz

WHAT HAPPENS IN VEGAS - Аshton Kutcher (y)
GANGS OF NEW YORK
THE SWEETEST THING - напрао са напиках от смях
THE HOLIDAY
VANILLA SKY - един от най-яките филми с ТОМ КРУЗ И ПЕНЕЛОПЕ КРУЗ (y)
Върнете се в началото Go down
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 26 2008, 18:34

HONEY e много готин филм Exclamation Very Happy
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 04 2009, 13:51

РаЛиЧкА написа:
аз ви препоръчвам да гледате 300 мн як филм супер е!

Препоръчвам филм - Page 3 Sized_poster412


300 - Официален сайт , Филмът в енциклопедия IMDB

Държава: САЩ

Година: 2006

Времетраене: 117 минути

Режисьор: Зак Снайдър

Сценарист: Кърт Йонстад, Зак Снайдър

В ролите: Лена Хеди, Джерард Бътлър, Доминик Уест



Световен разпространител: Warner Bros Entertainment

Световна премиера: 9 December 2006 (USA)

Рецензии:

Филмът е базиран на комикса, на Франк Милър - "300" и засяга времето около 480г.пр.н.е когато се води прочутата битка в която Краля на Спарта се изправя с армията си срещу атакуващите Перси. За тази битка се твърди, че е вдъхновила всички части на Гърция да се съюзят срещу Персите и за излизането на бял свят, на първата демокрация в света...


СПАЗВАЙ ПРАВИЛАТА !
ГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ ФИЛМ ЗАДЪЛЖИТЕРНО ! ! ! ДАЖЕ И ДА НЕ СТЕ ФЕНОВЕ НА ЖАНРА ! ! ! НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ ! ! !


Последната промяна е направена от JACK2100 на Пон Фев 09 2009, 14:05; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Мнооо грешки мнооо нещо бе !)
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 09 2009, 14:07

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street / Суини Тод: Бръснарят Демон от Флийт Стрийт


Препоръчвам филм - Page 3 Sweeneytoddver5

##
Режисьор : Тим Бъртън

## В ролите : Джони Деп, Хелена Бонъм Картър, Тимъти Спал, Алън Рикман, Джейни Уиснър, Ед Сандърс

## Оценка в IMDB : 7.9/10 (61,067 votes)

## Държава : САЩ, Великобритания

## Година : 2007

## Времетраене : 116 минути

## Бюджет : $50,000,000

## Резюме : Филмът
на Тим Бъртън "Суини Тод" е киноадаптация на мюзикъла на Стивън
Сондхайм, поставен на сцената на Бродуей. Тази адаптация представлява
извънредно касапска, мрачна и същевременно комедийна история за двойка
серийни убийци, които пекат пайове от своите жертви. Главната роля на
Суини Тод се изпълнява от актьора Джони Деп. Сюжетът на филма на Бъртън
е базиран не само върху Броудейския мюзикъл, но и върху легенда,
датираща от XIX-ти век. Действието се развива във Викторианска Англия.
Суини Тод, известен някога като Бенджамин Баркър, се завръща в Лондон
15 години, след като е отпратен в изгнание от съдията Търпин в ролята
(Алън Рикман). Той отваря бръснарница срещу магазинчето за месни пайове
на мисис Ловет в ролята (Хелена Бонъм Картър), която продава
най-гадните пайове в Лондон. С нейна помощ Суини ще се опита да се
отърве от всички хора, които някога са му сторили зло или са наранили
семейството му. Той също се надява да се събере отново с дъщеря си,
която се намира под попечителството на съдия Търпин. Под псевдонима
Суини Тод, Бенджамин Баркър ще търси своето отмъщение за злощастната
участ на най-скъпите си същества...
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Sponsored content





Препоръчвам филм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчвам филм   Препоръчвам филм - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Препоръчвам филм
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Филми-
Идете на: