Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Ева Херцигова идва в София

Go down 
АвторСъобщение
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Ева Херцигова идва в София Empty
ПисанеЗаглавие: Ева Херцигова идва в София   Ева Херцигова идва в София Icon_minitimeЧет Дек 27 2007, 17:08

Ева Херцигова идва в София

Супермоделът ще открие бутик на Chopard

Ева Херцигова идва в София 519x666

Супермоделът Ева Херцигова, лице на Chopard, идва в България на 30 ноември за откриването на първия бутик на марката у нас.
Тя ще пристигне заедно с един от съсобствениците и вицепрезидент на Chopard - Каролин Груоси‑Шойфеле. Двете дами ще открият новия бутик, който е 101-ви поред в света и единствен за Източна Европа.

Знаменитостите пристигат по покана на E & S Watches and Jewellery, които са подготвили програма за специалните гости, включваща посещение на най-важните културни и исторически забележителности на София и най-атрактивните нощни клубове.

Ева Херцигова и Каролин Шойфеле ще останат у нас два дни, като най-голяма част от времето си ще отделят на предстоящото откриване на бутика, който се намира на пл. „Народно събрание" 12.


П.П.
Обещаното инфо за Ева Херцигова
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
 
Ева Херцигова идва в София
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Телевизия :: Хай Лайф-
Идете на: