Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Страсти в коледната нощ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Страсти в коледната нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Страсти в коледната нощ   Страсти в коледната нощ Icon_minitimeСъб Дек 22 2007, 18:39

Страсти в коледната нощ

Страсти в коледната нощ 00000012

Tолкова е хубаво – поне пет почивни дни накуп, домашен уют, вкусни неща за ядене, топличко и премигващо светло от лампичките по елхата.

Как да не му се прииска на човек да се развихри малко из спалнята.. Или пък из кухнята.. или където там ви е удобно да се вихрите.

Естествено, развихрянето трябва да е пропито от празничния коледно-новогодишен дух и по този повод сме ви измислили няколко съвета за създаване на въпросния дух.

Подаръци ще има за всички от сърце

Стига с козметиката, любимата книга или нещо за колата. Пропуснете търговските центрове и влезте в онези магазини, в които допускат само хора над 18 години.

Няма как да не харесате нещо за половинката си. Вибриращи, силиконови, малки, с дистанционно или пък такива като на гейшите – изборът на играчки за възрастни е повече от голям.

Опаковането им разбира се трябва да е в класическите зелено, червено и златисто, инак коледният дух ще избяга.

Подаръците, естествено, се пробват веднага след отварянето им.

Коприна и пухчета ще валят

Не, не според Минчо Празников, а според нас. Идеалното коледно облекло са червен комплект бельо, задължително с пухчета и шапка с пискюл и „заскрежен“ грим – истинска Снежанка.

Дори да сте му правили стрийптийз миналата година, той няма да се разсърди да получи стар подарък в нова опаковка, вярвайте ни.

Домашен уют

Този съвет, момчета, е за вас. На първата сутрин след Коледа направете всичко възможно да се събудите преди половинката си.

Направете палачинки или купете готови от магазина и ги стоплете в микровълновата, подредете подноса за закуска и го занесете на блажено спящата си половинка.

Не забравяйте да сложите коледна украса или няколко борови клонки като украса на закуската.

Само внимавайте да не бутнете чинията с палачинките, докато бурно празнувате коледно-новогодишните празници под завивката.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Страсти в коледната нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страсти в коледната нощ   Страсти в коледната нощ Icon_minitimeНед Дек 23 2007, 10:46

*..Sweet__BloNde..* написа:
Домашен уют
На първата сутрин след Коледа направете всичко възможно да се събудите преди половинката си.
Малко вероятно трябва будилника да си навивам. Laughing



*..Sweet__BloNde..* написа:
Домашен уют
Направете палачинки или купете готови от магазина
Ест че ще се купят готови. Laughing Razz
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Страсти в коледната нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страсти в коледната нощ   Страсти в коледната нощ Icon_minitimeСъб Яну 05 2008, 23:29

аз на коледа и нова година по точно тя(гаджето) беше в нас и на 2та празника наще ги немаше
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Страсти в коледната нощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страсти в коледната нощ   Страсти в коледната нощ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Страсти в коледната нощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момичета-
Идете на: