Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Училище за горещи момичета

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Училище за горещи момичета Empty
ПисанеЗаглавие: Училище за горещи момичета   Училище за горещи момичета Icon_minitimeСъб Дек 22 2007, 18:37

Училище за горещи момичета


Сещаш ли се за някоя позната, която и в най-невзрачната рокля на света изглежда мега атрактивна? Или пък докато яде спагети и се омазва със сос, очарова всички наоколо? Да си секси не е въпрос само на предизвикателен външен вид. Това е състояние на ума и излъчване.

В женската природа е заложено умението да съблазнява и провокира (още от древногръцките епоси го знаем). Трябва само да усъвършенстваш тази си способност и да я превърнеш в качество. Така ще се научиш да управляваш голяма част от мъжкия свят около себе си.

Не е необходимо да си звероукротителка с бич в ръка, нищо, че голяма част от мъжете са като диви животни (добре, де, това е крайно сравнение). Няма нужда и да играеш фаталната жена, без да го искаш.

Няколко елементарни правила ще ти помогнат да се настроиш на гореща вълна.

Поддържай мистериозния си ореол

Не бързай да казваш и да показваш всичко, запази няколко тайни, които да държат мъжете нащрек. Пък и не само тях. Никак не е лошо да имаш още един скрит коз, който да измъкнеш от... сутиена си, образно казано.

Това може да е бегла усмивка, закачлив поглед или жартиер, който стърчи своенравно отнякъде. А може и да направиш ненатрапчива демонстрация на някое ценно качество, например да не бълваш постоянно клюки за колежките си и за всякакви популярни личности.

Покажи повече самоуважение
Ако често казваш „Да“, съгласявайки се с какви ли не капризи на близките и приятелите си, това е адски посредствено. И изобщо не е секси, особено ако при всяка нова връзка се нагаждаш спрямо партньора си.

Не става дума да се държиш враждебно и зле с всички. Просто не се съгласявай с другите за своя сметка. Ако ти не уважаваш собственото си Аз, те още по-малко ще го зачитат.

Бъди уверена в себе си

Някои мъже определено си падат по лигави „котета“, които постоянно имат нужда от силно присъствие до себе си. Всеки има слабости и страхове, но е доста по-добре да си уверената мацка, която знае какво иска и командва парада.

Да играеш постоянно ролята на жертва не е секси опция. Изтърква се бързо и става досадно. Пък и не ти позволява да си равнопоставена приятелка, още по-малко любовница и партньорка. По-добре е да бъдеш силна и да контролираш ситуацията, нали?

Драматичните роли са за киното

Не ги пренасяй в живота, нямат място там. Не е нужно да имаш график на нервните си изблици, свързан с излизането на любимия. Нито да тормозиш приятелките си нощем, защото си направила гаф в офиса или нямаш време за... маникюр.

Преди да преувеличаваш поредната ежедневна случка, която дори и теб не може да разтърси, опитай да си поемеш въздух и да спреш за малко. След известно време, когато си по-спокойна, ще бъде лесно да видиш нещата от друг ъгъл. Може би по-забавния.

Спри да повтаряш „Аз, аз, аз“

Ти не си център на Вселената, или поне не за всички. Ако не харесваш живота си и все мрънкаш за нещо, едва ли имаш много приятели. А пък и разговори, които се въртят постоянно около теб самата, не са много съблазнителни.

Да си любезна с околните и да се интересуваш от живота им не е проява на слабост, а на внимание. Прегръдките, леките докосвания и въпроси от типа „Как мина деня ти?“ ще накарат всички около теб да търсят нежната ти компания.

Да се шегуваш не е престъпление

Никой не обича пънове. Имаме предвид, че е ужасно да си мълчиш постоянно и да очакваш другите да водят разговора. Никак не е секси, нали?

Не е престъпление да споделяш мнението си по каквито и да било въпроси. Или пък да имаш закачливо чувство за хумор и да караш другите да се смеят. И в офиса, и сред непознати ще ти бъде по-лесно да се впишеш, при това успешно.

Надяваме се, че ти стана ясно кое е секси и как да го използваш. Не забравяй, че това е вътрешно усещане. За да го постигнеш, трябва да харесваш себе си преди всичко.

Разбира се, ние ще продължаваме да споделяме дребни и по-едри женски трикове, с които да влудяваш мъжете. Пък и ще ти бъде доста по-лесно да постигаш целите, които си поставяш, защото горещите мацки обикновено добре знаят какво искат, нали?


Училище за горещи момичета 00000011
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Училище за горещи момичета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище за горещи момичета   Училище за горещи момичета Icon_minitimeПон Дек 24 2007, 18:38

*..Sweet__BloNde..* написа:
Никой не обича пънове.
Напълно вярно ! Laughing
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
 
Училище за горещи момичета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момичета-
Идете на: