Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Готов за петък вечер - част IІ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Готов за петък вечер - част IІ Empty
ПисанеЗаглавие: Готов за петък вечер - част IІ   Готов за петък вечер - част IІ Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:31

Готов за петък вечер - част IІ


Предния път го докарахме до там, че за да си супер секси и завладяващ и да падат жените в краката ти в петък вечер, трябва усмихнато да говориш с най-сексапилния си глас.

Това обаче не е достатъчно, както можеш да се досетиш. Е да, жените искат много. После връщат двойно, но да не се отклоняваме.

Значи, пич, трябват ти още две супер важни неща, за да ги омагьосаш – правилна стойка и убийствен парфюм.


Правилна стойка

Трябва да си като от реклама на мъжко бельо. Не, не да излезеш по гащи, а да стоиш толкова предизвикателно и открито.

Врътката в случая е, че тази стойка трябва да ти стане като втора кожа. Не до единия момент да си отпуснат дроб, който се чеше по корема, а в следващия, като Я видиш, да се стегнеш и изпънеш в стойка „мирно“.

Изправи се, дръпни раменете встрани, прибери корема. Ходи изправен, особено когато отиваш до бара за питие. Това е времето, в което всички девойки околовръст (означава наоколо и няма нищо общо с Околовръстното шосе) да те огледат.

Когато стоиш на едно място, тежестта на тялото трябва да е разпределена равномерно на двата ти крака, а не да пристъпяш като асистентка на Къци Вапцаров.

Изключение прави стоенето до бара. Тогава можеш спокойно да си облегнеш гърба на него, да подпреш и лактите на бара и да се усмихваш както се разбрахме в първата част.

Целия този сценарий, можеш да бъдеш сигурен, ще бъде забелязан от която-трябва, а най-готиното е, че тя дори няма да си даде реална сметка какво толкова привлекателно има в теб, защото ще й повлияеш на подсъзнанието.

А щом повлияеш на подсъзнанието, смятай нещата за на половина готови.


Убийствен парфюм

Разбирай убийствено як, естествено. Вземи сестра ти, братовчедка ти или някоя колежка за съветник. Не че се съмняваме, че можеш да се справиш сам, просто жените усещат ароматите по друг начин.

Има парфюми, които буквално им размекват коленете, защото пичовете, които правят парфюмите знаят какво да сложат в тях така, че на една жена буквално да й замирише на секс.

Освен всичко друго, доказано е, че жените усещат някои аромати 100 пъти по-силно от мъжете.

Така че баня, добиване на двудневна брада с машинката (знаеш, че ги подлудява), парфюм и си ти!
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Готов за петък вечер - част IІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част IІ   Готов за петък вечер - част IІ Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:41

Отново интересно инфо а относно ''убийствен парфюм" защом мирише добре значи е годен за употреба. Голям смях Голем смех 2 Голям смях Голем смех 2 Голям смях Голем смех 2
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Готов за петък вечер - част IІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част IІ   Готов за петък вечер - част IІ Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:45

*..Sweet__BloNde..* написа:
Има парфюми, които буквално им размекват коленете, защото пичовете, които правят парфюмите знаят какво да сложат в тях така, че на една жена буквално да й замирише на секс.
ТоВа Е мНоГо ВяРнО Голям смях особено "Има парфюми, които буквално им размекват коленете"
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Готов за петък вечер - част IІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част IІ   Готов за петък вечер - част IІ Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:47

*..Sweet__BloNde..* написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
Има парфюми, които буквално им размекват коленете, защото пичовете, които правят парфюмите знаят какво да сложат в тях така, че на една жена буквално да й замирише на секс.
ТоВа Е мНоГо ВяРнО Голям смях особено "Има парфюми, които буквално им размекват коленете"
Ще изкупя магазина и ще видя от кой най - много ви се размекват коленете. Laughing
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Готов за петък вечер - част IІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част IІ   Готов за петък вечер - част IІ Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:53

JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
Има парфюми, които буквално им размекват коленете, защото пичовете, които правят парфюмите знаят какво да сложат в тях така, че на една жена буквално да й замирише на секс.
ТоВа Е мНоГо ВяРнО Голям смях особено "Има парфюми, които буквално им размекват коленете"
Ще изкупя магазина и ще видя от кой най - много ви се размекват коленете. Laughing
миии...Стрийт...Малиция ама зеленката,и още няколко Голям смях
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Готов за петък вечер - част IІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част IІ   Готов за петък вечер - част IІ Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:57

*..Sweet__BloNde..* написа:
JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
Има парфюми, които буквално им размекват коленете, защото пичовете, които правят парфюмите знаят какво да сложат в тях така, че на една жена буквално да й замирише на секс.
ТоВа Е мНоГо ВяРнО Голям смях особено "Има парфюми, които буквално им размекват коленете"
Ще изкупя магазина и ще видя от кой най - много ви се размекват коленете. Laughing
миии...Стрийт...Малиция ама зеленката,и още няколко Голям смях
хах ок занапред ще знам
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Sponsored content





Готов за петък вечер - част IІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част IІ   Готов за петък вечер - част IІ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Готов за петък вечер - част IІ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: