Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Готов за петък вечер - част I

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Готов за петък вечер - част I Empty
ПисанеЗаглавие: Готов за петък вечер - част I   Готов за петък вечер - част I Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:29

Готов за петък вечер - част I
Готов за петък вечер - част I 0000005629articledi0


Излизането в петък вечер е нещо като задължителен, неотменен и едва ли не единствен път за срещи с жени.
Изобщо не е вярно, жените излизат и през останалите дни от седмицата, но пък петък си е петък.

Тогава имаш най-голям шанс да намериш Онази, която търсиш. Дали само за една нощ, за два следобеда или за до края на живота ти, ти решаваш, но определено петък е един от най-успешните дни за жени.

(В категорията за съвети за жени пише същото за петък, така че всички заедно ще излезете с една и съща мисъл – бел. aвт).

Важното обаче е не само да излезеш, но и да успееш да свършиш това, за което си излязъл, а именно – да я свалиш. Не бутилката от бара, а Нея.

Понеже сме много близки с жените, нали, по разбираеми причини, ето ти на тепсия това, което я впечатлява подсъзнателно.

А успееш ли да се вмъкнеш в подсъзнанието й, половината работа е свършена.

Гласът

Историята познава случаи, в които жени са преспивали с мъже само заради гласа им. Или поне им се е искало да го направят.

Това е така, защото, както със сигурност знаеш, жените обичат с ушите си. Те имат и едно малко неясно определение, наречено „секси глас“.

Секси глас има Брад Пит. Още по-секси е гласът на Джони Деп в „Новият Дон Жуан“ и на Райън Филип в „Секс игри“.

Ако се насилиш да гледаш въпросните филми, ще установиш, че въпросните пичове говорят по-скоро тихо, малко басово и никога не псуват. Пред жени.

Тоест, реплика от сорта "Котенце, да му е*а майката, к'во стаа", изречена с глас, все едно колиш гватемалски кайман, няма да мине.

Никой не си избира тембъра на гласа, но пък всички можем да го контролираме. В никакъв случай обаче не си преправяй гласа, защото си личи.

Просто говори малко по-тихо, по-бавно (но не флегматично) и я гледай в очите.

А ако си от късметлиите със секси глас, със сигурност вече си го знаеш, така че говори смело.

Усмивката

Забрави моментално гангста- поведението или стила „отегчен милионер“. Жените се отегчават от такива намусени физиономии.

Усмихни й се. Нали искаш да ви е готино заедно, защо тогава се цупиш.

Но не се хили като тиква, а леко, непринудено, малко мръснишки.

Тя ще се почувства добре в твоята компания, защото ще се усмихне и тя. А щом си я накарал да се усмихне (това трябва да го знаеш още от шести клас), наполовина си я спечелил.

Имай предвид обаче, че жените разпознават фалшивите усмивки. Бъди искрен, не е толкова трудно.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Готов за петък вечер - част I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част I   Готов за петък вечер - част I Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:36

За усмивката го знаех но не и за гласа !
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Готов за петък вечер - част I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част I   Готов за петък вечер - част I Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:42

*..Sweet__BloNde..* написа:

Но не се хили като тиква, а леко, непринудено, малко мръснишки.
ей тва кърти отсякъде Голям смях
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Готов за петък вечер - част I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част I   Готов за петък вечер - част I Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:43

*..Sweet__BloNde..* написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:

Но не се хили като тиква, а леко, непринудено, малко мръснишки.
ей тва кърти отсякъде Голям смях
Да така е и също картинката която си сложила в началото на поста е много странна. confused confused confused
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Готов за петък вечер - част I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част I   Готов за петък вечер - част I Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:46

JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:

Но не се хили като тиква, а леко, непринудено, малко мръснишки.
ей тва кърти отсякъде Голям смях
Да така е и също картинката която си сложила в началото на поста е много странна. confused confused confused
мМм тя си е от статията
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Готов за петък вечер - част I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готов за петък вечер - част I   Готов за петък вечер - част I Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Готов за петък вечер - част I
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: