Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Щипни ме тук и тук

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Щипни ме тук и тук Empty
ПисанеЗаглавие: Щипни ме тук и тук   Щипни ме тук и тук Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:25

Щипни ме тук и тук

Ако седнете да четете женски списания, ще останете с впечатление, че жените обичат само и единствено да бъдат галени с перо или орхидея, любовната игра да продължава поне два часа, а оргазма да идва когато си иска.

Че има такива жени, има. Но има и такива, които си падат по по-хард усещания и те са единствените, които могат да ги засилят нагоре към върха.

За съжаление жените, които се радват на щипане, хапане, пляскане (нежно и с любов, разбира се, не груб побой) не носят табелки с тези си свои желания.

Дали твоята си пада по това можеш да установиш по няколко деликатни начина.

Обича да взима инициативата. Ако ти се нахвърля като жадна тигрица, ясно е, че твоята мацка обича секса и не се срамува да си го покаже. Зарадвай я като я хванеш здраво за ханша и я стиснеш.

Настръхва, когато я пипаш по-категорично. Когато жената полудява в леглото, си личи от километри. Че даже се и чува.

Прокарай ръка по бедрата й, но с натиск. Ако получиш положителен отговор чрез изохкване, почервеняване на лицето или впиване на нокти в ръката ти, значи си на прав път.

Със сигурност такива жени ще се зарадват неимоверно, ако получат леко пляскане по дупето или пощипване по някое от чувствителни места.

А такива места по женското тяло колкото искаш – бедрата, дупето, гърдите (зърната включително).

Само не трябва да я почваш с щипане, защото жените имат нужда от загряване преди да превключат на хард-вълна.

И последно, преди да те оставим да пробваш дали твоята си пада по пощипването – ако ти каже, че не й е приятно, не я насилвай. Просто извади отново перото и бъди много, много нежен.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Щипни ме тук и тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Щипни ме тук и тук   Щипни ме тук и тук Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 18:31

Отново добро инфо много важен е последният абзац. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
 
Щипни ме тук и тук
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: