Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Yu-gi-oh !

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 17:11

Ю-Ги-О! (на английски: Yu-Gi-Oh!) е известна игра, аниме сериал и манга история създадена от Казуки Такахаши, в която става дума за игра с карти наречена Дуел на чудовищата (оригинално известнa като Магия & Магьосници), в която всеки играч използва карти, за да победи съперниците си.Името Югио идва от японското му значения Краля на Игрите.

Сюжет

В първия си сезон Ю-Ги-О! раказва за малкия Юги Муто, който сглобява Хилядолетния Пъзел. Той, заедно с приятелите си Джоуи, Теа, Тристан, Серенити - сестрата на Джоуи, Май Валънтайн и Дюк Девлин побеждава лошите, благодарение на Ями Юги, който е духът от Пъзела.Хилядолетният пъзел е един от хилядолетните елементи. Ако веднъж човек стане притежател на всички хилядолетни елементи, той контролира земни и небесни сили над всякакво въображение. С общата им и обединена сила може да се спре нашествие на войска от хиляди души, да връщаш духа в законното му тяло (съживяване). Когато той побеждава шампиона Кайба,който държи 3-те синеоки дракона всички научават това. Максимилиян Пегасъс-създателят на картите с чудовища,изиграва малък дуел с Юги и печели,след което използва хилядолетното око за да заключи душата на дядото на Юги в карта. Юги е принуден да спечели турнира в Кралтвото на дуелите за да му помогне. Приятелят на Юги-Джоуи Уийлър се дуелира също заради наградата от 1 милион долара. Той я иска за да плати операцията на очите на сестра му-Серенити Уийлър. Накрая на турнира Юги се изправя срещу Джоуи и през сълзи двамата завършват дуела като Юги печели. Дуелът на Юги с Пегасъс е наречен дуел на века и през него Юги припада и Ями довършва играта. Причината за припадъка на Юги е, че Пегасъс пренася и двамата в царството на сенките (The shadow realm).

Сето Кайба получава Обелиск от сестрата на Мерик - Ишизу, а по нататък Юги побеждава един от служителите на Мерик и като награда получава Небесният Дракон Слайфър. Mерик остава само с Ра, който е най-силният от тримата Богове. Първия дуел на кораба на Кайба е срещу Бакура и Юги. Бакура е притежател на хилядолетния пръстен, който е обладан от зъл дух, който иска да събере всичките седем хилядолетни елемента, които са: Хилядолетният Пъзел на Юги, Хилядолетното око на Пегасъс, Хилядолетният пръстен на Бакура, Хилядолетният жезъл на Мерик, Хилядолетната огърлица на Ишизу, Хилядолетният ключ на Шади и Хилядолетната везна.

Бакура остава само с 200 точки на живот, а Юги е изкарал на полето Слайфър, Злият Бакура се е сменил с добрия и Ями не смее да атакува, но в последния момент Злия Бакура отново се завръща да спаси Бакура защото все още има нужда от него, за да изпълни плана си.

Първия дуел свършва с победа на Юги. Втория дуел е между Одион (слуга на Мерик) и Джоуи. Одион изкарва на полето фалшификат на Крилатия Дракон на Ра. Но при атака на фалшификата светкавица удря и двамата и припадат. Джоуи се изправя пръв и се провъзгласява за победител. Третия дуел е игра на сенките между Маи Валънтайн и Мерик Ищар. Той превръща играта такава на сенки благодарение на хилядолетния си елемент. Там при всяко загубено чудовище тя загубва спомен за един от приятелите си. Мерик побеждава и умът на Маи е изпратен в царството на сенките. Последния дуел е между Кайба и сестрата на Мерик. Към края на дуела Кайба вече е изкарал Обелиска, но не знае, че в него има бомба от карта капан на Ишизу. Но нещо става и хилядолетния жезъл на Мерик светва и показва на Кайба начина да победи. Той изкарва още едно чудовище на полето чрез магическа карта и жертва Обелиска и другото си чудовище, за да изкара Синеокия бял дракон, с който побеждава Ишизу. Така финалистите са Джоуи, Юги, Мерик и Кайба. Втората част на дуела ще се проведе на острова на Корпорация Кайба (КС-Kaiba Corporation). В дуела си срещу злия Мерик (финалите) Ями се среща с голямо предизвикателство - той не може да го победи, без да унищожи и истинския Мерик - използвайки Царството на сенките, злия Мерик е направил така, че когато някой от двамата губи жизнени точки, част от истинският притежател на тялото отива в царството на сенките. Накрая, обаче истинския Мерик успява да вземе контрол над злия, с помощта на Одион и да помогне на Ями да унищожи неговата зла част -той се предава.

Следващия сезон се казва "Пробуждането на Драконите". В него Ями трябва да се изправи срещу Дарц и DOOM организацията - Рафаел, Валън, Алистър и за негово учудване Май - тя, заедно с Валън и Рекс се бие срещу Джоуи. Също така идват и трите легендарни дракона Тимеус на Юги, Критиъс на Кайба и Хермос на Джоуи. По този начин най-големите му проблеми остават Рафаел и Уивъл, а също и в края - самия Дарц...


Сезони

В този аниме сериал съществуват 6 сезона. Първият сезон се казва "Кралството на Дуелистите" (Duelists Kindom). Вторият Сезон се нарича "Бойният Град" (Battle City). Третият се нарича "Влизане в царството на сенките"(Enter the shadow realm)Четвъртият се нарича "Пробуждането на Драконите" (Wakeing The Dragons).Петият сезон е "Шампионатът на Корпорация Кайба" (KC Grandchampionchip). Последния се казва "Залезът на Дуела" (Dawn Of The Duel).

В сезонът Dawn Of The Duel, Ями разбира истинското си име, в Епизод 219 Ями казва следното: "My name was Atem" (Името ми беше Атем). В епизод 220 дуелът между Юги и Атем започва. Ако Атем спечели, той ще остане затворен в нашият свят, докато някой друг не сглоби пъзела отново, но ако Атем загуби от Юги, той ще може да се въздигне и да освободи душата си и да почива в мир. Юги все някак си успява да победи божествените карти на Атем. В Епизод 224 Атем губи дуелът срещу Юги и най накрая може да се върне при своите близки в отвъдното и да почива в мир. Това много натъжава неговите приятели, както и малкият Юги и те тъгуват много за неговото заминаване. Така свършва историята на Велкият Фараон на Египет Атем и изгрява зората на новият Крал на Игрите-Юги Муто, това не е краят на анимето, а просто началото на нова история...


Картинки от анимето :
Yu-gi-oh ! Yam06
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 17:23

аааааа супер са тия преди ги гледах много Голям смях Слънце
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeСря Ное 28 2007, 17:24

Хах и аз така
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeНед Яну 06 2008, 12:45

преди бях зарибен ама ся едва ли ши го гледам тъпо ми е
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeНед Яну 06 2008, 17:55

На мен вече също ми е тъпо направо се чудя защо съм ги гледал преди ! tongue
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeНед Яну 06 2008, 18:02

с 2 думи-лапешка раота
тия филмчета са боза само за малките лапета сруат нещо
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeПон Яну 07 2008, 21:23

LuCaS_ScOtT написа:
с 2 думи-лапешка раота
тия филмчета са боза само за малките лапета сруат нещо
Напълно вярно ! Wink
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
nosferatu
Никъв го/я няма
Никъв го/я няма
nosferatu


Брой мнения : 3
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 0
Registration date : 30.09.2008

Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitimeЧет Окт 02 2008, 18:33

ю-ги-о радва от всякаде
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Yu-gi-oh ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yu-gi-oh !   Yu-gi-oh ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Yu-gi-oh !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Аниме & Манга-
Идете на: