Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Empty
ПисанеЗаглавие: Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански   Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 13:06

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански
25.10.2007 12:18
Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 0000005513articlehi9
Зимата вече тропа на вратите. Направо блъска и се очертава доста по-снежна и люта от предишната.

Значи ще има сняг. И то много. Което означава, че идва сезона на ските и сноуборда. И вече си е време за подготовка – да обиколите магазините и да се екипирате.

Ето, хората в Англия вече са готови със заредени магазини и уебсайтове за ски екипировка.

И със задачата да ни подсети за снежния пързалящ сезон се е заела една скандална и секси дама. Бившата Мис Великобритания 2004 и звезда от Плейбой Даниел Лойд направо дойде от плажа по бански и хвана ските, за да представи новия британски сайт за ски екипировка Ski Republic.

Даниел, която скандално беше лишена от короната си, заради приятелство с члена на журито, футболистът Теди Шерингъм и позирането й в Плейбой, безстрашно остана по бански и ски обувки, за да привлече хората към снежната кауза.

Е, по някое време сложи ушанка и позира пред огромен танк, но иначе миличката Даниел си беше голичка на лондонския студ.

Но пък рекламното послание беше ясно – въоръжавайте се със ски и бегом да спортувате. Все пак си купете и грейка, че по бански ще ви е студено, със сигурност.

Вижте разголената Даниел и ските
Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004618lp2
Това е бившата Мис Великобритания 2004 и звезда от Плейбой Даниел Лойд. Тя дойде направо от плажа по бански и хвана ските, за да представи новия британски сайт за ски екипировка Ski Republic.

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004619gq6
Кампанията е доста милитъри. С една дума, въоръжавай се със ските и изчезвай да спортуваш. Тя Даниел сама признава, че има да смъка няколко килца, но тя е бойна мацка, ше се справи.

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004620tx3
Даниел наистина е много бойна. И устата. Докато участваше в издание на британския ВИП Брадър нарече една от участничката, актриса от индийски произход, че яде с ръце като куче. Откровена си е, определено.

Репликата й предизвика истиснки скандал, погнаха я от всякакви правозащитени организации. Ужас, пълен. В крайна сметка това вдигна рейтинга на Даниел. Голям праз, нека си викат.

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004621rg5
По някое време се сетиха да наметнат нежната и сладка Даниел. Ами така, де. Ще измръзне момичето.

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004622ru3
И после пак голичка, отгоре на танка.

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004623fm9
Ето на този танк.

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004624ea4
Да му се докарат ски на човек.

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански 000004625yn5
И сноуборд да му се докара на човек. Но защо не сте й дали един сноуборд, де, да се върже с обувките. Британска му работа.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански   Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 20:50

affraid Досега не бях виждал жълт танк. Laughing
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански   Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Icon_minitimeПон Окт 29 2007, 11:02

JACK2100 написа:
affraid Досега не бях виждал жълт танк. Laughing
миииии вече видя Голям смях
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански   Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Icon_minitimeПон Окт 29 2007, 11:03

мно яка кака имам 1 списание с нея
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански   Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скандална Плейбой звезда яхна ските по бански
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Телевизия :: Хай Лайф-
Идете на: