Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Петра се съблече за 2 млн. евро

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Петра се съблече за 2 млн. евро Empty
ПисанеЗаглавие: Петра се съблече за 2 млн. евро   Петра се съблече за 2 млн. евро Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 12:52

Петра се съблече за 2 млн. евро
24.10.2007 18:13
Петра се съблече за 2 млн. евро 0000005509articlehp7
Отдадената на вегетарианството и спираща дъха със славянската си хубост Петра Немцова се съблече.

Но само по бельо. И то с много отговорна задача. Красавицата стана рекламно лице на новата модна линия на бельото La Senza.

„Да показваш бельо е толкова секси! Кара те да се чувстваш красива и уверена в себе си. Наистина много се забавлявах по време на снимките – екипът беше фантастичен. Някои от момичетата бяха много секси, други – по-скоро с невинно излъчване, но всички ние се чувствахме чудесно", споделя Петра.

„Най-любим ми стана един черен сутиен, тип Уондърбра, който е с подплатени чашки и повдига бюста по удивителен начин!“, откровена есексапилната моделка.

28-годишната Петра Немцова замести британската манекенка Джема Аткинсън като лице на секси марката.

Петра е била забелязана в Чехословакия (сега Чехия и Словакия) от находчив фотограф, когато е била точно на 16. Ни повече, ни по-малко. Сега, когато вече има 12 години опит на подиума и пред обективите, стотици корици на модни списания, десетки от които на „библията“ Vogue, Немцова е сред най-добре платените модели в света.

За да стане лице на бельото La Senza, Немцова получила съвсем нескромната сума от 2 млн. евро. Това е положението.

Вижте Петра в секси бельото
Петра се съблече за 2 млн. евро 000004609oq0
28-годишната Петра Немцова стана рекламно лице на марката за бельо La Senza.
Много правилен ход, че са я избрали. Такава славянска хубост...просто, как да не я разсъблечеш.

Петра се съблече за 2 млн. евро 000004610qv7
Петра ще вземе съвсем приличен хонорар. 2 млн. евро. Можеше и повече. Но другия път. Сега и толкова стигат.

Петра се съблече за 2 млн. евро 000004611cr1
Родената в Чехословакия (сега вече са Чехия и Словакия) манекенка казва, че много се е забавлявала по време на снимките. Сладурана. Нали помните,. че Петра освен мила е и много смела.

Тя едва оживя след цунами вълната в Тайланд в края на 2004 г. При бедствието тогава загина годеникът й, а самата Петра се спаси като по чудo, след като вися осем часа на върха на палма.

Петра се съблече за 2 млн. евро 000004612qf1
Хм, сега се чудим, дали Каролина Куркова или Петра е по-готината чешка супермоделка. Ева Херцигова не я броим, тя просто е номер едно. И трите ни харесват всъщност. Но, браво на Петра. Многооо горещо.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Петра се съблече за 2 млн. евро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петра се съблече за 2 млн. евро   Петра се съблече за 2 млн. евро Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 21:22

Уау тая е яка мацка бе. Razz Cool Shocked
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Петра се съблече за 2 млн. евро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петра се съблече за 2 млн. евро   Петра се съблече за 2 млн. евро Icon_minitimeПон Окт 29 2007, 10:53

JACK2100 написа:
Уау тая е яка мацка бе. Razz Cool Shocked
тялото и е хубаво ама в главата на нищо не прилича Голям смях
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Петра се съблече за 2 млн. евро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петра се съблече за 2 млн. евро   Петра се съблече за 2 млн. евро Icon_minitimeПон Окт 29 2007, 11:05

*..Sweet__BloNde..* написа:
JACK2100 написа:
Уау тая е яка мацка бе. Razz Cool Shocked
тялото и е хубаво ама в главата на нищо не прилича Голям смях
нему пукаааааа супер яка кака lol!
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Петра се съблече за 2 млн. евро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петра се съблече за 2 млн. евро   Петра се съблече за 2 млн. евро Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Петра се съблече за 2 млн. евро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Телевизия :: Хай Лайф-
Идете на: