Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Empty
ПисанеЗаглавие: Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни   Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 12:12

Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни
24.10.2007 09:03
Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни 0000005500articleut7
Тайна революция готви Десислава през ноември. Русокосата певица се оказва, че не е никаква празноглава блондинка. Не, не.

Гласовитата (и секси) дама ще участва в интересен и невиждан у нас „таен“ музикален проект.

Десислава ще е първата звезда в българското издание на “Secret Concert”, тоест в превод „Таен концерт“.

На него Десислава ще разбие публиката с абсолютно неочаквани парчета. И визия. И то не в стила, в който пее, а доста, доста по-различен. Тотално нестандартно.

Не е тайна, че певицата вече е готова с албум на испански и сменя посоката към поп музиката. Завършилата огнярство дама отскоро е приятелка и с поп лолитката Петя Павлова, което е още една причина за музикален завой.

Събитието е на 13 ноември на много тайно място в София, което няма да се знае до последния момент.

Но пък ние ще ви кажем как да се доберете до новата Десислава. Цялата олелия се подготвя от гръцката телевизия MAD, която стъпи неотдавна у нас. Именно тя ще обяви къде ще е концертът. Освен това ще завърти и игра с покани за шоуто.

Самата Десислава е доста развълнувана от тайната инициатива, която се случва за пръв път у нас.

“2007 година за мен започна страхотно. След едно атрактивно риалити (тоест Големия брат, бел. ред), национално турне с най-добрите актьори - "Комиците" и много участия из страната и навън ме очаква още нещо, дори по-вълнуващо за мен като изпълнител. Този концерт е това, което съм мечтала много години“, споделя Деската.

„Тайният концерт“ ще се организира четири пъти годишно и всеки път ще има тайна звезда. Така че стойте нащрек. Сега наред е Десислава. И то в много интересна светлина. Звучи ни обещаващо.

Вижте новата и потайна Десислава
Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни 000004592zy2
Тайна революция. Това готви Десислава през ноември. Русокосата певица ще завие от поп фолка само към попа. И то на "Таен концерт", шоу организирано от родна музикална телевизия.

Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни 000004593vs4
А това е новата й визия. И тя е поп.

Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни 000004594zt8
Attention! Тайния концерт на нестандартната Деси идва. Като я гледаме така, ще е интересно. Мдам.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни   Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 21:24

Абе да си призная тая не ме интерисува много много. Neutral
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни   Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Icon_minitimeПон Окт 29 2007, 10:51

JACK2100 написа:
Абе да си призная тая не ме интерисува много много. Neutral
Знам Гоооляма усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни   Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Десислава ще прави тайни неща. И нестандартни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Телевизия :: Хай Лайф-
Идете на: