Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов Empty
ПисанеЗаглавие: Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов   Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 11:45

Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов
23.10.2007 15:18
Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов 0000005497articleqg5
Съвсем доскоро Карибския басейн бе разтърсван от нашите, български, хора от Сървайвър и Острова на изкушението.

Сега обаче сред лазурното море остана само изкушението, но в лицето на кралици на красотата от цял свят.

Точно така. Цели три миски – Мис Русия, Мис Италия (ама миналогодишната, новата още си се радва на титлата в Италия) и Мис Чехия се събраха за откриването на парти поредица в най-новия и най-скъп курорт в Карибиско море, а именно Коув Атлантис на Бахамските острови.

Мястото е любимо на знаменитостите и на богатите и направо е черешката на тортата в забавлението. Курортът бе открит тази пролет от цяла поредица супер звезди.

Сега през есента се изсипаха и три миски. Много шик и красиви при това.

Тричките забиха през уикенда в най-новия нощен клуб в курорта и направо оставиха без дъх посетителите.

Ами да, славянска хубост, комбинирана с римски чар, няма как да не остави тълпите без дъх.

И това не е всичко. На следващата вечер Мис Италия се появи на парти в друг супер шик клуб в курорта. С другите си две колежки и в компанията на любимката на Слави Трифонов - шведският модел Виктория Силвстед.

Това е клубно парти на шест, да ви кажем. И най-хубавото е, че освен пресните, хубави и загорели миски, плюс шведската студена красавица, на купоните нямаше нито една превзета холивудска звезда.

Да живее есента, тоест лятото на Карибите. Другата година всички там заедно. Тези, които са били тази година, ще ги вземем пак, пък сега няма да ги връщаме.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов   Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 21:36

Много ми се иска да посетя този хотел. Razz
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
 
Карибите грейнаха с три миски и музата на Слави Трифонов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Телевизия :: Хай Лайф-
Идете на: