Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Върнаха дечицата на Бритни

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Върнаха дечицата на Бритни Empty
ПисанеЗаглавие: Върнаха дечицата на Бритни   Върнаха дечицата на Бритни Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 11:13

Върнаха дечицата на Бритни
22.10.2007 12:58
Върнаха дечицата на Бритни 0000005486articleps3
Лъч светлина просветна в тежкия, приличащ на делириум живот на Бритни Спиърс.

Съдията разреши на поп певицата да посещава двете си деца, двегодишния Шон Престън и едногодишния Джейдън Джеймс.

Правата да вижда дечицата си й бяха отнети миналата седмица от съдия в Лос Анджелис. Лицето на правосъдието отне възможността на Бритни да вижда синовете си, защото прецени, че тя не е изпълнила всички изисквания на съда, като едно от тях е да мине на тест за употреба на наркотици.

И много логично, тъй като Бритни правеше всичко възможно да шокира обществото – пиеше, караше без книжка, не отвори на децата си, защото й бе развален домофона, а като капак прегази папарак, като за нейно щастие фотографът се отърва без наранявания.


След развода децата бяха присъдени на Кевин Федърлайн. В момента Бритни продължава битката, за да ги вижда. Следващото дело е на 26 октомври.

Поне дотогава Бритни ще може да вижда синовете си. И ще се надяваме да им отваря вратата когато й ги водят на гости.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Върнаха дечицата на Бритни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнаха дечицата на Бритни   Върнаха дечицата на Бритни Icon_minitimeЧет Окт 25 2007, 20:59

Ам честно да си кажа като чета по списанията кви глупости прави не бих и ги върнал ! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Върнаха дечицата на Бритни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнаха дечицата на Бритни   Върнаха дечицата на Бритни Icon_minitimeПон Окт 29 2007, 11:00

Бритни се държеше ужасно през последните няколко месеци или там колкото и време ще да е...надявам се след като са и върнали дребосъците да се е вразумила малко!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Върнаха дечицата на Бритни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнаха дечицата на Бритни   Върнаха дечицата на Бритни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Върнаха дечицата на Бритни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Телевизия :: Хай Лайф-
Идете на: