Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Жега през октомври. Мятай се на вълната

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Жега през октомври. Мятай се на вълната Empty
ПисанеЗаглавие: Жега през октомври. Мятай се на вълната   Жега през октомври. Мятай се на вълната Icon_minitimeВто Окт 16 2007, 22:51

Жега през октомври. Мятай се на вълната
16.10.2007 14:38
Жега през октомври. Мятай се на вълната 0000005452articleno0
Вече е октомври. Лятото свърши. Ех, ех. Трябва да се чака година и нещо за хубав морски бриз, освен ако не отлетите за Малдивите, да речем. Тъжно, тъжно.

Всъщност не е никак тъжно. Защото лятото все още не си е тръгнало от моретоооо. Наш'то си, родното.

Даже ще стане още по-горещо. Защото този уикенд, тоест на 20 и 21 октомври в Бургас ще стане супер, супер секси жега.

След Пиратите от лятото, сега в морския град идват един куп професионални сърфисти, които ще хванат есенния вятър и направо ще разцепят Северния плаж.

Пичовете ще бъдат водени от откачения австриец Том Хартман. Алпиецът е супер добър на сърфа, просто няма такъв.

Русокоското и компания ще представят сърф моделите на лидерите в сърф екипировката Naish за 2008 г. На всичкото отгоре той ще е на разположение за всички въпроси за сърф, сърф оборудване и каквото ви хрумне да питате.

Може и да го поканите на среща, или да направите някоя двойка (или тройка) връз сърфа. Що пък не.
И още нещо яко. Ще може и вие да тествате новата екипировка, бордове и всички сърф екипа, които са последна дума на технологиите.


А, да. Няма да е само уиндсърф. Ще има и кайт демонстрации. Кайт е онова платно дето лети във въздуха, загорелите сърфисти се премятат из вълните.

И още нещо, в съботната вечер морските вълци ще си спретнат купон с пиене и танци-манци. Който отиде ще получи покана. Така че в събота и неделя чупка към Бургас.


Виж как вълците преобръщат вълните
Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004507cg5
Ето такива здрави младежи ще разцепят Бургаския северен плаж през октомври. Яко шоу, яки сърфисти. И вие сте поканени. Дръж платното, пич.

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004508eb3
О, и вие сте поканени. Ако имате смелост. Екипировката е от Naish. Вие ще трябва само да полетите малко. К'во толкова?

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004509jv0
И-ха. Морето и сърфа си е яка комбинация. Особено когато в нея участва Том Хартман. Луд австриец, който е гост на шоуто в Бургас. Това на снимката е негово изпълнение.

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004510bg1
Ще е забавно. Определено. В крайна сметка не е късно да се захванете със сърф, я колко е яко. Е такива вълни има и на Хаваите, ама там ще отидете като станете супер добри. Засега – тренировки.

Други Пиратска атака на Смокиня, август 2007
Стриптийз аеробика е новата мания на Холивуд
Най-актуалните фитнес упражнения за релаксация и добра форма
Плосък корем за 20 минути дневно

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004511bt7
Мноооого яко. Просто.

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004512ij2
Вдигай, дюююууд. Не блей.

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004513kx5
Картинката си я бива. Знаете ли колко антистрес и каляващо действа сърфа, а? Оп, звучим като баба ти. Не, че тя е викала: „Качвай се моето дете на сърфа“. Но ако знаеше колко е жестокоякоубийствено (това е една дума, патент на Главния) щеше да вика. Па са...

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004514oj8
С една ръка, Е, човече. давай по вятъра.

Жега през октомври. Мятай се на вълната 000004515se1
Да става весело. Това пак е Томас.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Жега през октомври. Мятай се на вълната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жега през октомври. Мятай се на вълната   Жега през октомври. Мятай се на вълната Icon_minitimeВто Окт 16 2007, 23:38

*..Sweet__BloNde..* написа:
И още нещо яко. Ще може и вие да тествате новата екипировка, бордове и всички сърф екипа, които са последна дума на технологиите.
Ех ех мечти сладки мечти ако имах такава екипировка щеше да е мнооого яко сигурен съм. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Жега през октомври. Мятай се на вълната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жега през октомври. Мятай се на вълната   Жега през октомври. Мятай се на вълната Icon_minitimeПет Окт 19 2007, 11:04

аз сам мно добар плувец пусни ме в малкия басеин за бебета и ще се удавя
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Жега през октомври. Мятай се на вълната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жега през октомври. Мятай се на вълната   Жега през октомври. Мятай се на вълната Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Жега през октомври. Мятай се на вълната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Телевизия :: Хай Лайф-
Идете на: