Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Неговите тайни горещи точки

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Неговите тайни горещи точки Empty
ПисанеЗаглавие: Неговите тайни горещи точки   Неговите тайни горещи точки Icon_minitimeПет Окт 12 2007, 19:35

Неговите тайни горещи точки


Въпреки, че повечето мъже казват, че кожата е тяхната гореща точка, и че само с докосване могат да се възбудят, има още няколко специфични места, които ще ги възбудят повече и от видео маратон с Памела Андерсън. Става въпрос за мъжките G-точки. Мъжете всъщност имат три G-точки. Макар че това не звучи особено честно (като се има впредвид, че жените имат само една G-точка), нека си припомним нещо в полза на двойните Х хромозоми: множествени оргазми. Но сега говорим за неговото тяло. Та, къде са тези три точки?

1. Първи е френулът, чувствителната част точно от долната страна на пениса. Когато се докосне, тази гореща точка може да предизвика екстаз у един мъж. Това е струпване на нервни окончания и е особено чувствително място, когато той е превъзбуден.

2. Втората точка е перинеумът, областта между тестисите и ануса. Преди да приключи половия акт имайте в предвид, че тази точка може да ви донесе допълнително удоволствие и за вас – ако я докосвате по време на секс, може да задържите вашето момче във форма за по-дълго време. Тя е „свещено сексуално място". Тя може да предизвика невероятни удоволствия, когато се масажира внимателно или по-грубо по време на изключителни състояния на възбуда.

3. Третата мъжка G-точка е простатата. Простатата може да се стимулира и масажира чрез намазан с лубрикант пръст в ануса. Тогава докато движите пръста ще почувствате това гъбесто образувание, което може да се стимулира, за да предизвика силно чувство на наслада.

Е, може и да не сте готова да забучите пръста си в задника му. Но ако навлезете в такава неизследвана територия, е приятелят ви ще бъде много щастлив. Имайте в предвид, че освен тези три G-точки, вие можете да откриете точки A, В, С, D и Е на вашия мъж като просто го попитате.
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Неговите тайни горещи точки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неговите тайни горещи точки   Неговите тайни горещи точки Icon_minitimeПет Окт 12 2007, 20:19

както винаги полезно
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Неговите тайни горещи точки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неговите тайни горещи точки   Неговите тайни горещи точки Icon_minitimeПет Окт 12 2007, 23:07

Ззз браво. Very Happy за полезното инфо отново. Cool Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Sponsored content





Неговите тайни горещи точки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неговите тайни горещи точки   Неговите тайни горещи точки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Неговите тайни горещи точки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс-
Идете на: