Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Приятелите на оргазма

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 19:16

Приятелите на оргазма


Има жени, които сякаш не са надарени със способността да изпитат оргазъм. Или поне те така си мислят.

Липсата на емоционално разтоварване винаги си личи – по киселата физиономия, по желанието да се яде много, ама много шоколад, по скандалите с половинката, по мрънкането.

Гадничко, нали.


За това се хващайте в ръце и давайте да действаме по въпроса с оргазма. От нас съветите, от вас – изпълнението (няма как да огреем навсякъде, макар че мъжката част от колегите твърдят, че могат).


Спокойствие

Ето това е нещото, което ни различава от мъжете. На жените им трябват специални условия, състояние на духа и благоразположение, за да могат да се отдадат изцяло на усещанията си.

Ако мислите, че ще може хем да правите секс, хем да планирате следващия ден, няма да стане.

Изключете телефоните, пратете децата при баба или се уверете, че са дълбоко заспали в друга стая (това най-вече), затворете за момент очи и се изключете от външния свят.

Няма да се получи от първия път, вярно е, но можете да се трeнирате да не мислите за нищо, освен за това, което се случва в момента. Съсредоточете се върху настоящето.


Чистота

Друг проблем, който тормози една част от жените по време на секс е дали всичко там долу е наред.

За да махнете тези глупости от главата си, вземете си душ. Горещата вода ще ви отпусне, а ароматът на душгел, който ще остане по кожата ви, ще разсее всяко съмнение относно хигиената.

Не се притеснявайте за течностите, които се появяват по време на секс. Те са абсолютно нормални, изпотяването също. Всъщност са не само нормални, а и страшно възбуждащи за мъжете.


Обстановка

Ако сте от жените, за които чистотата на дома е над всичко, едва ли ще можете да се отпуснете, ако знаете, че прането не е метнато или не сте минали с прахосмукачката под леглото тази седмица.

Няма да ви съветваме да изчиствате цялата къща преди да се метнете в леглото, защото в него ще ви споходи не оргазъм, а блажен сън вследствие на умората. Забравете за момент къщата. Едва ли е мръсно колкото в обор.

Запалете няколко ароматни свещи. Хубавата миризма и приглушената светлина ще превърнат стаята ви в чувствен будоар.

Друг проблем, който може да ви досажда, докато се опитвате да дадете всичко от себе си, е самата обстановка – омръзналите ви пердета, неудобното леглотo, онзи стол в ъгъла, който искате да изхвърлите от няколко месеца насам.

За да е всичко наред, подредете любовното си гнездо така, както ви се иска. Или пък отидете на хотел.

Важното е да се чувствате комфортно в стаята, която ще приюти любовните ви моменти.


Самочувствие

Тук вече става малко по-трудно. Всяка жена има слаби моменти, когато се чувства дебела, подпухнала, когато някоя ужасна пъпка се е появила на челото.

Мъжете не обръщат внимание на тези неща, разберете го. Щом се е съгласил да си легнете, значи за него сте най-прекрасната на света в този момент.

Мъжете харесват женското тяло, извивките, гънките, които се получават когато вдигнете крака нагоре. Мъжете не забелязват целулита, само ние си го виждаме.

Така че спрете да си мислите „Как ли изглеждам в момента“ и се оставете на усещанията.

Няма как да не се получи.

Приятелите на оргазма 0000005398articlema2
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 19:21

мно интересно инфо lol!
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 19:24

crazy-449 написа:
мно интересно инфо lol!
мдааа,аз почти винаги инт неща пускам Плезене
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 19:28

*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
мно интересно инфо lol!
мдааа,аз почти винаги инт неща пускам Плезене
хахаах естестфено но ко иа общо чистотата мн ое тапо тфа другите да ама чистотата тъпо измислено
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 19:32

crazy-449 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
мно интересно инфо lol!
мдааа,аз почти винаги инт неща пускам Плезене
хахаах естестфено но ко иа общо чистотата мн ое тапо тфа другите да ама чистотата тъпо измислено
чистотата на кое по-точно да има общо?
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 19:33

*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
мно интересно инфо lol!
мдааа,аз почти винаги инт неща пускам Плезене
хахаах естестфено но ко иа общо чистотата мн ое тапо тфа другите да ама чистотата тъпо измислено
чистотата на кое по-точно да има общо?
за оргазама
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitimeСъб Окт 06 2007, 00:19

*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
мно интересно инфо lol!
мдааа,аз почти винаги инт неща пускам Плезене
Почти Suspect Suspect Suspect неееееееее ти винаги пускаш интересно инфо. Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Sponsored content





Приятелите на оргазма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите на оргазма   Приятелите на оргазма Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелите на оргазма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момичета-
Идете на: