Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Гепи я за татуировката

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Гепи я за татуировката Empty
ПисанеЗаглавие: Гепи я за татуировката   Гепи я за татуировката Icon_minitimeЧет Окт 04 2007, 23:11

Гепи я за татуировката

И така, както ви обещахме, продължаваме с уроците по разкодиране на мацките. Имаме предвид да разбереш какво искат, макар че това си е истинска научна фантастика, но е осъществимо.

Хубавото е, че може да им влезеш под кожата като внимателно разчиташ различни знаци по тях – в поведението и външния вид. Започнахме уроците по декодиране с косата, в смисъл по прическите и дължината и разни ей такива.

Сега наред са татуировките. И забележете – не какво си e татуирала, а къде си го е татуирала. Може да си е изографисала и прострелян язовец с корона – няма значение, важно е къде си го е сложила.


За разлика от мъжете, жените мисля доста къде си го слагат (татуто имамe предвид), така че мястото на нейната татуировка има огромно значение за нейното тънко подсъзнание. Така твърдят колегите от списание MF, така твърдим и ние, така че заедно впрегнахме сили да разгадаваме татуираните мацки.


Отпред на хълбока

Сещате се, нали това тези татуировки отпред, които лъсват лятото, когато жените сложат секси дрешките. Имаме предвид тези секси дрешки, които разкриват талиите и чат пат при сядане и цялата същност на прашките им (ако имат такива).

Какво означава: „Каквото виждаш, това и ще получиш“.Щом си е сложила татуировка там, значи не се притеснява от белези, разни стрии, от гравитацията – абе мъжко момиче е и не се превзема. Тоест, това е идеалната мацка за необвързваща връзка, без много проблеми, пищене, лигавщини и „миличко, купи ми това телефонче за да си бърборкам с тебе, малко меченце...“ бла, бла.

Отбележете и нещо много важно. Ако си е направила татуировката така, че половината да е на хълбока й, а другата половина да се скрива на топло под бикините, значи сте ударили десетката. Бинго, както се казва. Това е вашата мацка, която винаги ще ви позволи да видите още и още.


Цялата ръка


Какво означава: Тази мацка е много сериозно запалена по татуировките. Няма да я видите да бачка в офис. Със сигурност прави нещо много странно, има ексцентрични приятели и си пада по пиърсинга.

Тя ще те научи на много нови неща. Направо ще си прегризеш вените от кеф с подобна експериментаторка.


Отзад на кръста


Какво означава: Тези татуровки там отзад винаги са смятани за едни такива мръснишки. Да, ама не.

Обикновено тези татуировки се правят след много брутална раздяла или заради липса на преценка (примерно обектът се напива жестоко и цъфва със задно украшение).

Обикновено тези дами са малко заблудени. Може да й скочиш, но не очаквай нещо кой знае какво. Мисионерска, изгасени лампи, почти никаква фантазия.


На гърба


Какво означава: Ето, ето, стигнахме до коварната истина. Тези мацки са едни истински златотърсачки, както си пее нашият любимец Канйе Уест. Изобретателни са, спор няма, но винаги ще търсят някаква изгода. Дори и да ти позволят кръгче, ще ти струва бая. За повече кръгчета се стягай сериозно със златната мина.

На глезена


Какво означава: Татуировка на глезена (или малко над него) изглежда доста изтънчена, една такава, шик. Но да се татуираш там е жестока болка. Ама жестока, така потвърдиха всички тату агенти, които разпитахме. Така че мацката може да изглежда крехко и невинно създание, но си е истинска стоманобетонничка.

Тоест много корава кучка. Общо взето си е момиче-беля. Но ако й влезеш под кожата, определено ще си струва всички неприятности.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Гепи я за татуировката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за татуировката   Гепи я за татуировката Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 00:27

Уау тва за татуйровките точно каквото си мислех той обратното било Laughing само това за глезена го знаех. Smile
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Гепи я за татуировката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за татуировката   Гепи я за татуировката Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 00:29

*..Sweet__BloNde..* написа:
стоманобетонничка=тоест много корава кучка
Laughing Laughing Laughing До сега такава дума не бях чувал. Laughing Laughing Laughing Виж ако направо беше казала второто щях да се сетя веднага ама...
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Гепи я за татуировката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за татуировката   Гепи я за татуировката Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 08:18

сестрами има на кръста пак аз ся ши си прая на раката afro
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Гепи я за татуировката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за татуировката   Гепи я за татуировката Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 15:56

Аз чакам да стана на 18 и да си направя на бицепса. Razz
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Гепи я за татуировката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за татуировката   Гепи я за татуировката Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 16:16

и аз ще си правя,ама ще чакам да порасна още малко Плезене

Гепи я за татуировката Imagen230kb5
ще гледам да е същата Голям смях Много щастлив
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гепи я за татуировката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за татуировката   Гепи я за татуировката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гепи я за татуировката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: