Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Гепи я за токчетата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Гепи я за токчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Гепи я за токчетата   Гепи я за токчетата Icon_minitimeЧет Окт 04 2007, 17:59

Гепи я за токчетата

И така, както ти обещахме (aз така си говоря в трето лице), продължаваме с уроците по разкодиране на мацки. Имаме предвид да разбереш какво искат, макар че това си е истинска научна фантастика, но е осъществимо. (този увод ще ти го повтаряме всеки път, щото ни мързи да пишем нов, пък и ти надали го четеш)


Хубавото е, че може да им влезеш под кожата като внимателно разчиташ различни знаци по тях – в поведението и външния вид. Започнахме уроците по декодиране с косата, в смисъл по прическите и дължината и разни ей такива.

После бяха с татуировките. После - маникюра.

Сега наред са обувките. Тоест с какъв тип цвички предпочита да ходи. Особено се гледа с какви обувки идва на среща. Това си е доста, доста важен аксесоар (ега си думата, йе йе).

Aре, четете, всичко е обяснено в галерията - синьото прозорче-линкче, горе. Айде!

Гледай токчетата и попивай!

Гепи я за токчетата 000004336xf2
С равни подметки

Ако носи равни подметки, не се и надявай да е тръгнала да съблазнява.
Особено ако е с обувки тип мокасини, с пискюлчета отгоре. Ако е обаче с едни такива обувки, тип балетни пантофки, май имаш шанс да ти се случи да бъдеш обладан от някоя потайна похотливка.

Трябва да знаеш, че ако тя предпочита ниски и равни обувки, това е жената, която майка ти ще хареса. Доброто момиченце, за моето добро момче. Не се и надявай на яки креватни приключения. Освен ако не е с балетни обувчици.


Гепи я за токчетата 000004337lx4

Високи токчета

Всяка жена, която успява да се задържи дълго време (над час и единадесет минути), повдигната на поне 10 см над земята, заслужава нашето уважение.

Трябва й пич, който да е здрав и да я носи на рамо от клубовете до вкъщи. Защото заради тези токчета (не заради друго) губи чувствителност от колената надолу. Само там. Иначе е просто...газ. Газ до дупка.


Гепи я за токчетата 000004338eu1

Ботуши на високи токчета

Има нещо много секси в този тип обувки. Нещо стръвнишко секси. Особено, ако са кожени.

Формата и цветовете могат да се менят заради тенденции и сезони, но концепцията си остава една и съща – жените с тези обувки не си ходят сами вкъщи. Защото не искат.


Гепи я за токчетата 000004340ww5

Маратонки

Това са обувки за тичане, за фитнес, за потене. Ако дойде с такива обувки на среща, трябва да си помислиш два пъти преди да предприемеш нещо. Ще е доста палава.

Такива жени не признават социалните закони. Може да те изненада със секс на открито - в градинка или под някоя лампа даже. Смели девойчета са.


Гепи я за токчетата 000004339or5

С високи подметки

През 90-те бяха признак, че се носят от най-палавите моми. Сега нещо отново се завърнаха. Да, с такава мацка ще ти е весело. Ще има доста изненади в леглото. Ама много. Но да имаш едно на ум. Много са изкукали понякога. Повече от другите жени.


Гепи я за токчетата 000004341xp0

Обувки с ниски токчета

Е, сега, да му се не види. Това са си обувки за ходене на работа и да кръстосва прасци под бюрото. Не са за среща. Но ако предпочита да си ходи навсякъде с тях, ще си с някаква леко отегчителна и начинаеща лелка.

Ако пък предложиш да й го мушнеш (не дай си боже отзад) ще се задави със сока си от праскова и ще те погледне възмутено. Може и шамар да ти забие. Освен ако не е много на зор. Но пък после ще те преследва и ще иска да се ожени за теб. Лоша работа и в двата случая.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Гепи я за токчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за токчетата   Гепи я за токчетата Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 00:21

Мислех че обувките ги носите различни видове защото се сменят сезоните Laughing и модните тенденций и представа си нямах какво "казват обувките. study "
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Гепи я за токчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за токчетата   Гепи я за токчетата Icon_minitimeПет Окт 05 2007, 08:19

да ше трагна да гепам на женските обувките нали си имам и тяхните за ко са ми
п.П.тфа тая тема кфа е че нея знам пак са избягали няколко мнения
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Гепи я за токчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гепи я за токчетата   Гепи я за токчетата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гепи я за токчетата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: