Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Empty
ПисанеЗаглавие: Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите   Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 16:02

Пиърсингът на долната устна вреди на зъбите
Дълготрайното носене на пиърсинг на устните може да доведе до падане на зъбите, предупреждават германски стоматолози.

Ако задната част на пиърсинга опира върху венците, може да ги разруши, да доведе до кариесни процеси в зъбите.


До тези изводи са стигнали специалисти от организация на зъболекари, зъботехници и производители и разпространители на стоматологични материали.


Откривани са 8-милиметрови вдлъбнатини във венците след носенето на накит само за няколко месеца.


Това се отнася за всички видове обици, без значение с какъв вид накрайник са. Навикът на повечето хора с обеци на устната да си играят с нея като я избутват напред и после я прибират, също увеличава риска от проблеми със зъбите.


„Хората с пиърсинг на устните или на езика трябва да са двойно по-внимателни към здравето на зъбите си, отколкото останалите. Редовното миене на зъбите, грижата за обецата и профилактичните прегледи са абсолютно задължителни“, обясняват лекарите.


Разбира се, трябва да поставяте пиърсинг само в реномирани студиа, в които хигиена не е непозната дума.

Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите 0000005341articlema7 Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите 454547origwl5
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите   Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 16:29

Не знаех че и това може да навреди. alien Suspect
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите   Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 19:25

Аз също не знаех,но днес прочетох и се радвам,че вече знам.Дано да успея да вразумя някои от моите приятелки които искат да си направят нещо.
П.С:Никога не са ме кефили тея пиърсинги по лицето,само на носа ми харесва горе-долу Плезене
Върнете се в началото Go down
РаЛиЧкА
Капитан
Капитан
РаЛиЧкА


Female
Брой мнения : 6305
Age : 32
Местожителство : на Луната..!
Казано на кратко : "... и го заля закъснялото прозрение, че животът е по-безкраен от смъртта."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 1
Точки : 2649
Registration date : 15.09.2007

Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите   Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Icon_minitimeЧет Фев 14 2008, 19:16

аз имам пиърсинк на езика и изобщо е стоят нещата така има си лекарства и специални пасти за зъби които предпазват да не стават такива работи така че е малко пресилено това Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите   Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пиърсингът на долната устна или на езика вреди на зъбите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Здравословни факти за вас и вашето тяло :: За вашето тяло-
Идете на: