Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Преживей месечния и цикъл - част ІІ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Преживей месечния и цикъл - част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Преживей месечния и цикъл - част ІІ   Преживей месечния и цикъл - част ІІ Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 15:08

Преживей месечния и цикъл - част ІІ


Надяваме се, че си прочел, наизустил и сигурно приложили на практика първата част от съветите ни за преживяване на месечния цикъл на жените.

За съжаление, само с три съвета не може да се укроти ламята, за това – още една порция и не се предавайте, битката може да завърши и с победа.


Мълчи, когато се храни


Жените се тъпчат преди да им дойде. Ако твоята е тежък случай, можеш да я видиш да яде шоколад с кисели краставички или солети със сладко от кайсии.


Не се плаши, тя отново ще стане нормална и ще хапва салати и овесени ядки, но след около седмица и половина.


Промяната на хормоните кара жените да се ядат силни на вкус храни, често – абсолютно противоположни. И шоколад, много шоколад.


Тук обаче има уловка. Когато прекали с шоколада, а жените винаги прекаляват, синдромите на ПМС се засилват още повече. Ако не хапне обаче, е в състояние да ти издере очите.


Така че е по-добре да държиш кутия бонбони за спешни случаи и когато видиш блуждаещия й по рафтовете в кухнята поглед, да се явиш като рицар на бял кон със спасителния бонбон в ръка.


Само един бонбон. Ако го смуче, успокояващия ефект идва по-бързо, а синдромите на ПМС няма да се увеличат.


И за бога, не изяждай всичкия шоколад, който тя е донесла, ще съжаляваш горчиво.

Помогни й


Жените са склонни да се самосъжаляват, когато са пред цикъл. Чудесен повод за самосъжалителен пристъп е натоварения й график и домашните задължения.


Няма да ти стане нищо, ако няколко дни й помагаш малко повече, ние опитахме, не е зле.


Не, не нужно да го правиш през целия месец, макар да не е лошо, а само в „специалните“ дни.


Иначе рискуваш да се стовари канара от обвинения върху главата ти.


Гушкай я


Това, че държанието й те плаши, не е причина да я избягваш в продължение на седмица. Най-вероятно тя няма да е настроение за секс, защото се чувства като балон, както вече ти казахме, но ще се радва, ако си нежен към нея
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Преживей месечния и цикъл - част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преживей месечния и цикъл - част ІІ   Преживей месечния и цикъл - част ІІ Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 20:08

УаУ Neutral Neutral Neutral
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Преживей месечния и цикъл - част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преживей месечния и цикъл - част ІІ   Преживей месечния и цикъл - част ІІ Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 08:43

хахахахах тая дума цикал да я чуя и ми става смешно пак да има момиче в цикал сам по далеч lol!
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Преживей месечния и цикъл - част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преживей месечния и цикъл - част ІІ   Преживей месечния и цикъл - част ІІ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преживей месечния и цикъл - част ІІ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: