Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Брой до 10 и тогава питай

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeПон Окт 01 2007, 23:46

Брой до 10 и тогава питай


Помниш ли как в училище ти казваха, че няма глупави въпроси? Да, ама живота твърди нещо друго. Със сигурност си разбрал, че не само не можеш да задаваш всякакви въпроси, но трябва да избираш и подходящия момент, точното място и т.н.

Кога общуването стана толкова сложно? Когато срещна Нея, жената в твоя живот. Дааа, започна се едно мрънкане, цупене, борба за вниманието ти... Добре, спираме, спираме, че 100% имаш горчиви спомени.

Ако задаваш въпроси – лошо, не разбираш колко я нараняваш с тях. Ако не го правиш – още по-лошо, не разговаряте достатъчно и не ти пука за нея. Златният баланс е много да внимаваш с питанията, ама много.

Ето кои са онези с отрицателния заряд, които могат да доведат до разрушителни трусове:

Какво има за вечеря?

Е, нямаш право на подобни неандерталски въпроси. Тя е седяла цял ден пред компютъра и е обсъдила колегите с най-близката си колежка.

Освен това се е борила със зъби и нокти срещу интригите на еди коя си. А ти знаеш ли, че същата се опитва да я злепостави пред шефовете и бла-бла... Ти просто се чудеше дали има нещо за ядене.

По някое време ще спреш да я слушаш, но после започва викторината с подвеждащи въпроси. Ако разбере, че си я игнорирал... не ни се мисли какво ще последва.


Възможна е и по-остра реакция, знаеш го. Най-добре си спести излишното напрежение и забрави тъпите въпроси. Може да питаш само, ако поне два пъти в седмицата я чакаш с готова вечеря. Така е.

Може ли да ми услужиш с малко пари на заем?

Вече има доста жени, които благодарение на доброто си образование и завидния си интелект имат стабилни финансови доходи. Те са самоуверени и независими. Вторият тип жени (преобладаващите, за съжаление) смятат, че мъжете са създадени, за да ги глезят и да се грижат за тях.


Не че е невъзможно да получиш пари от нежния пол, но трябва да отправиш запитването си много внимателно. Абе, те повече я умеят тая манипулация, вродена им е.

Първата група жени биха те отсвирили директно – щом те се оправят сами, ти също можеш. Не биха се лишили от нов тоалет в крак с модните тенденции за сезона (като прибавиш и съответните аксесоари, по-добре да не знаеш цената), за да спонсорират покупката на нова технологична играчка или ремонт на колата ти.

Втората група ще се сърди поне месец, че не си й подарил ония сандалки, дето си ги е харесала в мола (както се пее в една песен). Да не споменаваме съмненията – ще те заклейми като неудачник, а накрая ще те обвини в изневяра, заради която си останал без пари.

Няма смисъл да украсяваме повече, ясно ти е, че подобни свади са с далечен и тъмен край. По-добре не ги почвай. Иди при приятел, роднина или пробвай някакви залагания, намери си втора работа. Само не закачай мацката си.

С колко мъже си спала досега?

Ей шшш, какво ти става, бе? Със сигурност не е девствена, (спазваш закона и тя има 18 навършени, нали?) колкото и да не ти се иска. Не си нейния Христофор Колумб, в 21 век е трудно да си откривател.

А и едва ли ще ти стане приятно да чуеш точната бройка на мъжете преди теб. Пък и нали знаеш, че тя само чака повод да се разбъбри – ще почне да споделя пикантни подробности, които може и да не те интересуват.

Жените често сравняват партньорите си с епитети относно размера, интелекта и разни подобни. Скоро след подобен разговор ще почнеш да се чудиш как е твоето кодово име в черния й тефтер.

Спести си детайли, които може и да не ти харесат. Забавлявайте се заедно, без да споделяте миналите си преживявания. Не очаквай партньорката ти да е светица, всъщност няма и да ти хареса такава, гаранция.

Преговаряй си ги тия въпросчета, за да не сгафиш. И брой до 10 преди да питаш нещо, че последствията са непредсказуеми. Може и някой шамар да отнесеш, кой знае.


Скоро ще те светнем за още няколко взривоопасни питания, та да не те „храни“ повече мацката.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 12:03

Близко е до ума че една жена би се разгневила ако и зададеш един от тези въпроси но не мислех че ще е чак толкова. affraid
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 12:43

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 якоооооооооооо ам ако го задам на гаджето шиса идоса ли scratch
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 14:17

crazy-449 написа:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 якоооооооооооо ам ако го задам на гаджето шиса идоса ли scratch
кой въпрос по-точно искаш да и зададеш?
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 08:47

*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 якоооооооооооо ам ако го задам на гаджето шиса идоса ли scratch
кой въпрос по-точно искаш да и зададеш?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 които и да е lol!
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 11:43

crazy-449 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 якоооооооооооо ам ако го задам на гаджето шиса идоса ли scratch
кой въпрос по-точно искаш да и зададеш?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 които и да е lol!
Пробвай и после пиши. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 12:03

JACK2100 написа:
crazy-449 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 якоооооооооооо ам ако го задам на гаджето шиса идоса ли scratch
кой въпрос по-точно искаш да и зададеш?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 които и да е lol!
Пробвай и после пиши. Laughing Laughing Laughing
ми да,пробвай ще споделиш после мако личен опит Много радостен
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 20:53

*..Sweet__BloNde..* написа:
JACK2100 написа:
crazy-449 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
crazy-449 написа:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 якоооооооооооо ам ако го задам на гаджето шиса идоса ли scratch
кой въпрос по-точно искаш да и зададеш?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 които и да е lol!
Пробвай и после пиши. Laughing Laughing Laughing
ми да,пробвай ще споделиш после мако личен опит Много радостен
Цитат :
С колко мъже си спала досега?
и такув шамар нз ся на заболекар треа ходя малеи още ма боли бааа тфа вии момичетата сте били силни уе scratch geek
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Брой до 10 и тогава питай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Брой до 10 и тогава питай   Брой до 10 и тогава питай Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Брой до 10 и тогава питай
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: