Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Empty
ПисанеЗаглавие: Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз   Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Icon_minitimeПон Окт 01 2007, 23:42

Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз!

Има стотици филми , които излизат всяка година, в които сцените с женски стриптийз изобилстват.

Обикновено в тези филми жената се разсъблича страстно в продължение на цяла вечност, докато мъжът просто гледа и в следващият момент и двамата се озовават в леглото.

Тогава как мъжете могат да се научат да се събличат пред някоя умопомрачителна жена? Не го показват по телевизията, нито се изучава в училище. Във филмите трудно може да видим сцени на мъжки стриптийз, а и нищо не е написано за това изкуство, защото мъжкият стриптийз е наистина изкуство.

Само каква дискриминация момчета, а какъв е резултатът? Резултатът е, че повечето (не всички) мъже са доста непохватни в леглото и не знаят как да се държат с жена.


Тези проблеми могат бързо да сложат край на романтичната ви вечер и да разочароват приятелката ви. Те също така предизвикват и много други проблеми във връзката.

Представете си, че Казанова не знае как се сваля сутиен. Е, образът му на супер любовник, средновековен мачо, ще рухне моментално. За това всеки мъж трябва да знае как да се съблича, по начин, по който да достави удоволствие на всяка жена и на ценителите също.

Първата и най-важна стъпка е да помислите за всеки детайл предварително. Сложете си възможно най-сексапилното бельо, което може да бъде изровено от гардероба ви. Задължително си вземете прашки, които да подчертават вашата сексуална мощ, но ако може, не крадете прашките на гаджето.

Добре, вече сте облечени подобаващо за случая и сте в спалнята със сексапилна жена, която иска да ви види гол. Сега следете внимателно стъпките.


1. Свалете бавно якето си като танцувате страстно, след което го оставете грациозно на стол.


2. Махнете бавно пуловера си като извършвате въртеливи движения в ханша, така че да подчертаете цялата гордост, която имате под колана, с което ще докажете страстното си желание.

3. Свалете си обувките и чорапите, но внимавайте къде ги оставяте. Те се свалят много бързо и почти сигурно е, че после трудно ще ги намерите,особено, ако жената се окаже омъжена и мъжът и ще се върне след минути.


Мъжките чорапите не са никак секси, за разлика от дамските жартиери, така че ги смотайте възможно най-бързо в някой затънтен ъгъл.


4. Сега е ред на ризата. Тя е много важна част от стрийптийза и не бива да я забравяте. Започнете да разкопчавате копчетата от горе надолу като го правите бавно и гледате жената срещу вас директно в очите. Накарайте я да ви желае на глас.

5. Важното е да сте много навлечени, за да има какво да събличате. В горещите летни месеци това е почти самоубийство, но си струва жертвата. Вече махнахте ризата и остана само един тишърт. Махнете го по същия начин като пуловера и го развейте във въздуха, за да покажете, че сте истински каубой.


6. Дойде ред и на панталоните. Това е най-трудната част, защото трябва да сте абсолютно безупречни докато ги сваляте. Когато докоснете ципа си оближете бавно устните си. Гледайте себе си докато ги сваляте, така ще повишите градуса на страстта.

7. Изненадата на вечерта са прашките. Те ще подлудят жената срещу вас, така че не бързайте да ги сваляте потанцувайте бавно, за да акцентирате на мускулите, изработени с толкова пот в залата. Танцувайте и около нея като се допирате страстно, след това свалете и прашките рязко и ги метнете срещу нея. Не силно, а страстно хвърляне. Нали правите разлика.


Мъжкият стриптийз изисква много упражнения. Трябва да бъдете сериозни и да обмисляте всяко ваше движение. Тренирайте вкъщи пред огледалото, докато започне да ви харесва. Тогава вече сте готов.

Противопоказания: Стрийптийз не трябва да правят мъже, за които ритъм и гъвкавост на тялото са непознати думи. За тях бавното събличане без движения и опити за пируети и директният поглед в очите са по-добрият вариант, отколкото неритмичното подрусване.

Мъжете, които не могат да се похвалят със стегнато тяло, марш във фитнеса. Няма нужда да обясняваме, нали.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз   Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 11:48

*..Sweet__BloNde..* написа:
7. Изненадата на вечерта са прашките.
No Suspect Малеее тва не мога да си го представя...и не искам ! affraid pale No
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз   Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 12:54

JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
7. Изненадата на вечерта са прашките.
No Suspect Малеее тва не мога да си го представя...и не искам ! affraid pale No
Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце аз по прашки малеиииии кфо измислихте ве ши са пос*а от смях Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце ама без дрехи ши ми стани студено Пич
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз   Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Icon_minitimeВто Окт 02 2007, 14:17

crazy-449 написа:
JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
7. Изненадата на вечерта са прашките.
No Suspect Малеее тва не мога да си го представя...и не искам ! affraid pale No
Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце аз по прашки малеиииии кфо измислихте ве ши са пос*а от смях Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце ама без дрехи ши ми стани студено Пич

crazy-449 няма да ти е чааааак толкова студено Голем смех баце
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз   Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 11:41

Малеее перверзници не съм казал че мене си представям по принцип изобщо мъж по прашки не мога .
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз   Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Icon_minitimeСря Окт 03 2007, 20:53

JACK2100 написа:
Малеее перверзници не съм казал че мене си представям по принцип изобщо мъж по прашки не мога .
аз мога само тебе lol! Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце Голем смех баце
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз   Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Махнете дрехите момчета...време е за стриптийз
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: