Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Убийците на женското желание-част ІІІ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Убийците на женското желание-част ІІІ   Убийците на женското желание-част ІІІ Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 21:18

Убийците на женското желание – част III


Казват, че привличането между мъжете и жените е химия.
Въпрос на химия е и желанието за секс. Когато съставките на химическото съединение се променят, променя се и либидото.

Ако причината за липса на горещи страсти във връзката ви не са нито физиологични, нито психологични, вероятно е да се касае и за влияние на лекарства.

Медикаменти

Противозачатъчни

Противозачатъчните таблетки като цяло променят нивото на женските хормони в тялото, за да “излъжат” организма, че е настъпила бременност, когато всъщност няма такава.

По този начин се възпрепятства зачеването, както е известно на всички.

Добрата новина е, че използването на противозачатъчни е силен афродизиак само по себе си, защото дава свободата да не се притеснявате от нежелана бременност.

Лошата новина е, че заради хормоните, естественият приток на естроген, който определя желанието за секс при жените, намалява и през целия месец е на едно и същи ниво, а това означава еднакво ниско желание за секс.

Реалистичната новина е, че гинекологът може да предпише други противозачатъчни, чието влияние да не е така пагубно върху сексуалния ви живот, в случай, че анти-бебе хапчетата се отразяват така на половинката ви.

Антидепресанти

Някои от лекарствата могат да увеличат, а други – да намалят желанието за секс. Макар да няма обширни изследвания по въпроса, специалистите не изключват подобен страничен ефект на тези медикаменти.

При всички случаи консултацията с лекар е наложителна, а от вас се иска много грижа и виртуозна любовна игра.

Препарати за регулиране на кръвното налягане

Различните таблетки за регулиране на кръвното налягане могат да имат различно влияние върху женския организъм.

Макар че целта им е да поддържат тялото в здравословна форма, което означава и нормално желание за секс, понякога се случва тези препарати да повлияят отрицателно на интимния ви живот, смятат специалистите от Аскмен.

И тук, както и при всички други медикаменти, най-доброто решение е да се консултирате с лекар, който да предпише друг вид таблетки.

Каквато и да е причината за липсата на желание, вниманието, нежността и комплиментите не са отблъснали нито една жена.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІІ   Убийците на женското желание-част ІІІ Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 21:32

Мале Зззз ако пуснеш и 4-та част напро ще ме отрепиш ! Иначе отново полезно инфо з огромни количества. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІІ   Убийците на женското желание-част ІІІ Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 21:35

Четвърта за сега няма Баня
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІІ   Убийците на женското желание-част ІІІ Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 21:41

*..Sweet__BloNde..* написа:
Четвърта за сега няма Баня
Ами ако се замислим е нормално да няма защото майче вече обхвана всички възможни теми за нежелание за секс.
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІІ   Убийците на женското желание-част ІІІ Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 14:15

JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
Четвърта за сега няма Баня
Ами ако се замислим е нормално да няма защото майче вече обхвана всички възможни теми за нежелание за секс.
баааааааааааа мно яку инфо
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Убийците на женското желание-част ІІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІІ   Убийците на женското желание-част ІІІ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Убийците на женското желание-част ІІІ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: