Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Убийците на женското желание-част ІІ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Убийците на женското желание-част ІІ   Убийците на женското желание-част ІІ Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 21:11

Убийците на женското желание – част II


Обяснихме ви, че женското желание за секс се влияе от много странични фактори, които трябва да се анализират, преценят и отстранят, за да се възцари отново хармонията във връзката ви.

Нали не си мислите, че на жените им е добре да не им се прави секс?

След като вече говорихме за вероятните психологически причини, сега идва ред на по-тривиалните.

Физиологични причини

Липса на упражнения

Жените, които тренират редовно, имат и по-голямо желание за секс. Защо? Защото редовните упражнения поддържат нивото на хормоните в нормални граници, а това означава по-лек предменструален синдром, по-малко болки по време на цикъл и по-спокойна жена.

А когато една жена е спокойна, мъжът до нея е повече от доволен.

Неправилно хранене

Храненето играе важна роля в “болезнените” периоди от месеца и като цяло за доброто настроение. Все пак хората сме това, което ядем.

Ако вашата половинка има вредни хранителни навици, като тъпкане до пръсване с пуканки или ядене на сладкиши и безалкохолно, опитайте се да дадете личен пример и започнете да се храните здравословно.

Резултатът ще е повече енергия за живот и за двама ви. А повече енергия за живот означава повече енергия за секс.

Това ще се отрази добре и на двама ви.

Токсини

Ако ние не помогнем на тялото си да се изчисти от токсините, те се натрупват и причиняват безкрайно неприятни усещания като подуване на стомаха, лош дъх и всички останали неща, за които е неприятно дори да се пише.

Пушенето, мръсният въздух, заседналият начин на живот и неправилното хранене могат да накарат и най-големия оптимист да се почувства разплут, непривлекателен и ужасен.

А знаете, че жените в това отношение са много по-критични към себе си от мъжете.

За това – пийте много вода, и двамата, хранете се правилно и се наслаждавайте на телата си.

ПМС

Зад тези три буквички се крие страховитият “предменструален синдром”. В този момент от месеца – седмица преди цикъл, жените са като кълбо от нерви, торнадо и Злобара деМон взети заедно.

За всичко това са виновни хормоните, които карат вашата иначе мила половинка да се държи зловещо.

Следете внимателно календара и бъдете особено внимателен в този период. Можете да обясните на половинката си, че според учени правенето на секс точно в този период ще намали ефекта на ПМС и нервите ще отшумят.

Което всъщност е самата истина. Както и всички физически упражнения.

Бъдете изключително дипломатични и внимавайте много в отношението си с нея.

Гушкайте
я без да искате всеки път секс, покажете й, че си я обичате, независимо, че за седмица се превръща в нещо различно от това, което е по принцип.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІ   Убийците на женското желание-част ІІ Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 21:27

*..Sweet__BloNde..* написа:
Липса на упражнения

Жените, които тренират редовно, имат и по-голямо желание за секс. Защо? Защото редовните упражнения поддържат нивото на хормоните в нормални граници, а това означава по-лек предменструален синдром, по-малко болки по време на цикъл и по-спокойна жена.

А когато една жена е спокойна, мъжът до нея е повече от доволен.

Ни най - малка представа си нямах за това ! study
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІ   Убийците на женското желание-част ІІ Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 21:34

JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
Липса на упражнения

Жените, които тренират редовно, имат и по-голямо желание за секс. Защо? Защото редовните упражнения поддържат нивото на хормоните в нормални граници, а това означава по-лек предменструален синдром, по-малко болки по време на цикъл и по-спокойна жена.

А когато една жена е спокойна, мъжът до нея е повече от доволен.

Ни най - малка представа си нямах за това ! study
И аз така до тая вечер Плезене study
Върнете се в началото Go down
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Убийците на женското желание-част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІ   Убийците на женското желание-част ІІ Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 14:16

*..Sweet__BloNde..* написа:
JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
Липса на упражнения

Жените, които тренират редовно, имат и по-голямо желание за секс. Защо? Защото редовните упражнения поддържат нивото на хормоните в нормални граници, а това означава по-лек предменструален синдром, по-малко болки по време на цикъл и по-спокойна жена.

А когато една жена е спокойна, мъжът до нея е повече от доволен.

Ни най - малка представа си нямах за това ! study
И аз така до тая вечер Плезене study
пхахахаха Жак неси единствен lol!
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Убийците на женското желание-част ІІ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убийците на женското желание-част ІІ   Убийците на женското желание-част ІІ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Убийците на женското желание-част ІІ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: