Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Добре дошли във форума Smile
Spartan FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spartan FoRuM

Всеки е добре дошъл ! :)


 
ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  The New ShitThe New Shit  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Жените ги предпочитат нежни

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Жените ги предпочитат нежни Empty
ПисанеЗаглавие: Жените ги предпочитат нежни   Жените ги предпочитат нежни Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 19:18

Жените ги предпочитат нежни


Мъжественост и нежност едновременно запленяват жените.


Всички харесваме лоши момчета. Оказва се обаче, че харесваме и добрите, дори повече от лошите. Особено когато се отнася за дълготрайна връзка.

За това малко странно положение си има научно обяснение, дадено от британски психолози наскоро.

Изследването е направено сред 400 жени, които разглеждали снимки на по-мъжествени и по-нежни мъже.


Дамите трябвало да изкажат мнение за характера и поведението на въпросните мъже само по външния им вид.


Широката брадичка, по-големият нос и малките очи, характерни за мъжете тип „мачо“ не вдъхват доверие в жените.


Такива мъже са прекалено доминиращи, на тях не може да се разчита и няма да са добри родители, отсекли дамите, участвали в проучването.

За сметка на това мъжете с по-нежни черти са определяни като по-надеждни партньори, като хора, които ще се грижат прекрасно за децата и семейството, именно защото в тях женската половина е по-ясно изразена.


Това обаче не означава, че жените си падат по „женчовци“, които се отделят от полата на майка си само за да се залепят за жените си.


„Идеалният“ мъж трябва да е едновременно мъжествен и нежен, грижовен, но и отговорен към професията си, независим, но и готов да се вслуша в съветите на жената до себе си.


Не сме казвали, че ще е лесно, момчета.


Последната промяна е направена от на Чет Сеп 20 2007, 19:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Жените ги предпочитат нежни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените ги предпочитат нежни   Жените ги предпочитат нежни Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 19:57

Да по последните няколко реда наистина се разбира че няма да е лесно иначе само да ти кажа че линкът към снимката ти не бачка.
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
pUnk`pr!ncEss
Капитан
Капитан
pUnk`pr!ncEss


Female
Брой мнения : 3618
Age : 32
Местожителство : Viviendo en la luna ...
Казано на кратко : "и трето...бях безусловно и безвъзвратно влюбена в него..."
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 847
Registration date : 15.09.2007

Жените ги предпочитат нежни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените ги предпочитат нежни   Жените ги предпочитат нежни Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 19:58

JACK2100 написа:
Да по последните няколко реда наистина се разбира че няма да е лесно иначе само да ти кажа че линкът към снимката ти не бачка.
ОфФфФ пропуснала съм да го махна Бам-бам
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Цар на всички спартанци
Цар на всички спартанци
JACK2100


Male
Брой мнения : 2429
Age : 31
Местожителство : България , Хасково
Казано на кратко : Аз съм манияк ! Нищо не може да ме спре !
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 3
Точки : 411
Registration date : 12.09.2007

Жените ги предпочитат нежни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените ги предпочитат нежни   Жените ги предпочитат нежни Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 20:12

*..Sweet__BloNde..* написа:
JACK2100 написа:
Да по последните няколко реда наистина се разбира че няма да е лесно иначе само да ти кажа че линкът към снимката ти не бачка.
ОфФфФ пропуснала съм да го махна Бам-бам
Даже го видях и на една друга тема там мога да го махна. Wink
Върнете се в началото Go down
https://jackitko.bulgarianforum.net
Ick1
Войник спартанец
Войник спартанец
Ick1


Male
Брой мнения : 1059
Age : 30
Местожителство : Haskovo
Казано на кратко : Гледам си старите постове-Жив да не бях, жив съм ...
Р-Е-С-П-Е-К-Т : 0
Точки : 151
Registration date : 13.09.2007

Жените ги предпочитат нежни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените ги предпочитат нежни   Жените ги предпочитат нежни Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 14:18

JACK2100 написа:
*..Sweet__BloNde..* написа:
JACK2100 написа:
Да по последните няколко реда наистина се разбира че няма да е лесно иначе само да ти кажа че линкът към снимката ти не бачка.
ОфФфФ пропуснала съм да го махна Бам-бам
Даже го видях и на една друга тема там мога да го махна. Wink
нямам си никфа представа и да го чета scratch study
Върнете се в началото Go down
http://free.torrent.bg
Sponsored content





Жените ги предпочитат нежни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените ги предпочитат нежни   Жените ги предпочитат нежни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Жените ги предпочитат нежни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spartan FoRuM :: Интереси, хобита и свободно време :: Любов & Секс :: За момчета-
Идете на: